İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy den aldığım adwords kuponu

D

Dot Net

Misafir
arkadaşlar dün adwords hediyesı verıyor dıye godaddy den hosting aldım 6.99 $ a. yanında da domain aldım hepsi toplam 9.23 $ a geldi. ancak adwords kredisi hala hesabımda gözukmuyor panelde.

No Google AdWords™ Bonus was found.

yazıyor panelimde. bu durumda ne yapma gerektiğini bilen arkadaş varmı? yanı nasıl kuponu isteyebilirim?

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
48 saat içinde belirir. Hesabının bir görevli tarafından onaylanması gerek.

D

Dot Net

Misafir
ama kardeş domain aktif yanı domaın onaylanmış hostıng de onaylanmış. onaylanacak dedıgın adwords hediyesı mı yanı?

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabın onaylanmadı. Sadece ödemen kabul edildi.. Doğal olarak bir satış görevlisi yapılan tüm işlemleri onaylıyor.. Bu onaylama sırasında senin adwords kuponunda eklenecek.

S

serkanus

Misafir
alamicaksın boşuna aldın :) domain alana vermiyor farklı bir hesap alana veriyor
domain alana verse herkes domain alırdı

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dün adwords hediyesı verıyor dıye godaddy den hosting aldım 6.99 $ a.

Eğer eski bir hesabınız varsa ve hala adwords kazanabileceginiz bir ürün almamışsanız ilk aldıgınız adwords hediyeli üründe adwords kuponunuz verilir.

Sonuc olarak arkadaş kupon almaya hak kazandı. Umarım kuponu alınca bizide unutmaz.. :D

D

Dot Net

Misafir
alamicaksın boşuna aldın :) domain alana vermiyor farklı bir hesap alana veriyor
domain alana verse herkes domain alırdı

öncelikle alamıcaksın deyip gülmen hoş değil.
2.si de domain alana vermıyor farklı bır hesap alana verıyor dıyorsun. ama ıyı okumamıssın. tekrar oku yukarısını. hostıng ve domaın aldım dedım. toplam su kadar para verdım dedım. godaddyden hesap açtım ve hostıng aldım. anlatabildimmi?

S

serkanus

Misafir
ben domain aldın sandım pardon
kuponun şimdiden hayırlı olsun

D

Dot Net

Misafir
saol ama kupon hala yok ortada. kupon lazım dıye aldık ama hala kullanamıyoz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5