İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy den host alamıyorum

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
There was a problem authorizing your credit. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.

Please click here to go back and confirm that your information is correct.

go daddyden host alamıyorum bu hatayı veriyor kredi kartımın limiti var ve herşey normal sorun ne olabilir. ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun tam olarak nedir bilmiyorum ama kredi kartınızdan parayı çekemiyorlar.Bu geçici bir problem de olabilir kartınızla ilgili bir sorun da olabilir.

Size tavsiyem,eğer Paypal hesabınız varsa gerekli tutarı kendi kartınızdan Paypal hesabınıza aktarın ve Godaddy'ye ödemeyi Paypal ile yapın.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy ara sıra böyle yapıyor. Banada birkaç kez oldu. Hangi kredi kartımı denersem deneyeyim aynı hatayı verdi. Sistemlerindeki bir sorundan olabileceğini sanıyorum. Aynı sorun bende olduğu zaman, ben, ödemeyi paypal ile yaptım. Paypal hesabımda da para yoktu fakat paypal, kendisinde kayıtlı olan kredi kartımından çekerek ödemeyi yaptı. @BilHost arkadaşımızın da söyledği gibi ödemeyi paypal ile yapabilirsin yada bir iki gün bekle düzelecektir.

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginize teşekkürler arkadaşlar bende bir iki gün sonra deneyeyim o zaman. birde çevreden gelen olumlu sonuçlara dayanarak godaddyden host almaya karar verdim. bw de veya mysql database boyutu gibi konularda sorun çıkarırlarmı ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüksek miktarda sistem kaynağı kullanırsanız çıkaracaklardır.

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geç kaldınız malesef artık godaddyden host almış bulunuyorum lakin

mysql de kaldım mysql de 110 mb lik bi database var ama bunu yükleyemiyorum
bigdumpu kullandığımda

PHP version 4.1.0 is required for BigDump to proceed. You have PHP 4.3.11 installed. Sorry!

şeklinde hata veriyor. bunun başka bir çözümü varmı acaba windows hostingle mysql kullanıyorum ve sadece bu hata kaldı. sonuca varmama çok az kaldı.

ilgilenenlere teşekkür;)

S

serkanus

Misafir
database i parçalaman lazım
içini açıp 10 dosyaya bölersen kolayca yüklersin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5