İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoDaddy Domain Fiyatı Tam Olarak Ne Kadar

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar GoDaddy de .info uzantılı domain 0,99$ mış.Ben de o zaman bu siteden .info uzantılı bir domain alayım dedim.Ama bu sitede İnfo domain 0,99$ diyor altındada save 9,00$ diyor.Gerçek fiyat nedir : 0,99$ mı yoksa 9,99$ mı?

16jhi6p.gif

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bu kampanyamı .Yani geçici olarak mı 0,99$ .Bir daha ödeyeceğimiz zaman 9,99$ mı ödeyeceğiz.

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi önemli aşamaya geldik. :)
Benim ingilizcem yok.Bu godaddy den domaini nasıl alcam.Ödemeyi Garanti Bankası hesabımla yapıcam.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi anlaşıldı adsensede neden .info ile cep reklamcılarının çoğaldığı.

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw arkadaşlar bilen yokmu Garanti Bankası ile nasıl ödeme yapacağımızı.Benim paypal hesap var ama içinde para yok :( .Biri bi el atsın ya.Eminim bu başlığı okuyan arkadaşlardan Godaddy kullanan vardır . :(

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
paypal hesabın varsa forumdaki paypal ticareti yapan kişilerden satın alabilirsin

@şenolcan, evet ilk alıyorlar sonra yenilemiyorlar da zaten. eskiden spam sitelerde kullanılırdı (directi kampanyaları). şuan da böyle adsense'e dadanan parazitlerin gözdesi.

bu kapmanyalar durumu çok iyi olmayanlar için yapılıyor ama işte böyle suistimal edenler çok. directi bildiğim kadarıyla sadece çin ziyaretçilerine bu imkanı sağlıyor

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yaw arkadaşlar bilen yokmu Garanti Bankası ile nasıl ödeme yapacağımızı.Benim paypal hesap var ama içinde para yok :( .Biri bi el atsın ya.Eminim bu başlığı okuyan arkadaşlardan Godaddy kullanan vardır . :(

KREDİ KARTIN yoksa godaddyden almakla uğraşma. Kredi kartın varsa paypal hesabı aç oraya kredi kartından para aktarabilirsin. Yada direk kredi kartını kullanarak godady den alabilirsin...
Ya da yukarıda belirtildiği üzere PAYPAL - EFT değiş tokuşu yapabilirsin. itrader a dikkat et bu kişileri seçerken...
Geçen bende 15-20 kadar aldım :) ama maksat jenerik domainlerimiz olsun ...

Ve biliyoruz ki .info ların böyle ucuz gitmesi adsense lerimizi baltalayanlara yarıyor - MALESEF... Biliyorlarki bedava servisler blogspot.com blogcu.com googlepages.com HEPIMIZIN FILTRELERINDE tek çare .info domainler... Dilerim edepsizlikleri başlarında patlar :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Garanti hesabın varsa sanal kart oluşturabilirsin. Ben godaddy'deki tüm alışverişlerimi sanal kartımla yapıyorum.

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki sanalkart oluşturduktan sonra nasıl alıcam domaini .0,99$ için ne kadarlık sanalkart oluşturmam gerekli.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanal kartı oluşturduktan sonra kartın içine hesabından para atıyorsun. Örneğin 10 dolarlık alışveriş yapıcaksın. Düz hesap 15ytl attın karta. 10 dolar 12 küsür ytl tuttu. Alışverişten sonra kartta 3 ytl kaldı. Bunu tekrar hesabına aktarıyorsun. Hem güvenli, hem rahat...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5