İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godaddy hosting nasıldır?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy hosting paketleri çok ucuz 3.99$a en küçük paketi bile çok iş görebilir. Kullanan arkadaşlardan beğenen veya beğenmeyen var mı? Hızlı mıdır, örnek bir site gösterebilir misiniz?

Teşekkürler

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm o zaman sana birkaç sualim olacak :)

- mysql database inde bir sınırlama var mı 50mb falan gibi
- bir hosting hesabında birden fazla domain host edebiliyor muyuz?

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
db de bir sınırlama yok. Bahsettiğin 3.99 luk pakette 10 adet db kullanabiliyorsun. Fakat bir hesapta birden fazla domain barındıramıyorsun. Kontorl panelleride cpanel gibi bilindik panellerden değil. Sanırım kendilerinin geliştirdiği bir panel, ama kullanışlı.

tamers_57

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bayilik paketi almak istedim. Sundukları pakette sınırsız host, sınırsız domain alabiliyorduk. Aradım telefonun ucundaki şahıs toplam barındırdığınız sitelerin hostlarında en fazla 250.000 dosya olabilir dedi. Bende vazgeçtim. 9 senedir sorunsuz çalıştığım hosting firmamla yola devam ediyorum. Ama kullananlardan şikayet duymadım açıkcası.

ImSorry

Veri Merkezi
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Godaddy iyi bir firmadır.
Tercih edebilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5