İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Hosting Sorunu

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mrb,

bugün godaddy windows economy hosting'te bulunan sitem yaklaşık 2-3 saat kapalı kaldı. 19,00 gibi kapanmış extreme verilerine göre. godaddy hesabıma girdiğim zaman önceden olmayan şöyle bir yazıyla karşılaştım;
BRING ACCOUNT CURRENT:

There is an outstanding balance on your account. Click the Continue button to pay the outstanding balance now.
http://img483.imageshack.us/img483/6810/gddymq8.jpg

Daha önce görmemiştim bunu. Ne istiyorlar benden. Devam tuşuna basıncada alışveriş sepetiniz boş sayfası geliyor. Konuyla alakalı mail attım. cevap gelmedi ama site açıldı. Yazı hala duruyor.

Yardımcı olursanız sevinirim...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödenmemiş/gecikmiş/başarısız bakiye olduğunda bu uyarı oluyordu. continue deyip neye nekadar ücret istediklerine bir bakın. Bo sepet geliyorsa birkaç kez daha deneyin, godaddyde bu kısımda sorun oluyor bazen.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
7-8 defa denedim ama boş sepet geliyor, ne iş anlamadım...

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde godaddy deki siteler kapandı aynı saaatlerde. kişiye özel bi durum değil sanırım.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen burada godaddy en az 5 dakika kapalı kaldı ne sitelerine nede domainlerimin yönlendiği sitelere ulaşamadım dediğimde bazı arkadaşlar ya olurmu godaddy hiç kapalı kalırmı senin sitede problem olmuştur dedi.
onlara duyurulur.Hemde 2-3 saat yav!
o çıkan linkten değilde üyelik giirşi yapıp kontrol panellerinden kontrol etsen hostingin ödemesi vs gibi duuruları?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geçen burada godaddy en az 5 dakika kapalı kaldı ne sitelerine nede domainlerimin yönlendiği sitelere ulaşamadım dediğimde bazı arkadaşlar ya olurmu godaddy hiç kapalı kalırmı senin sitede problem olmuştur dedi.
onlara duyurulur.Hemde 2-3 saat yav!
o çıkan linkten değilde üyelik giirşi yapıp kontrol panellerinden kontrol etsen hostingin ödemesi vs gibi duuruları?

Geçenden kastını bilmiyorum ama dün baya bi kapalı kaldı :) godaddy de kapalı kalıcaksa ... Hadi cok hızlı sorunsuz SÜPER PANELİ olan sunucuları YOK ama en azından server DOWN olmasa ...

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet işin kötüsü müşteri anlamıyor.Açılmadı mı ne diye izah edecen.Yaptığın site açılmıyor işte.! kem küm server vs.. E felanın yaptığı site açılıyor!!
buyur..!
:).

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
demek genel bir sorunmuş dün akşam ki. aylardır kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu. belki daha öncede olmuştur farketmemişimdir bilemem. devam ederse bu tür sorunlar değiştirmek zorunda kalırım hosting firmasını. çalıştığınız uygun fiyatlı, enaz 500mb disk alanı 100gb bandwith'li yabancı hosting tavsiyesi alabilirmiyim?

diğer bir sorunda benim panelde çıkan yazı sizde de varmı?
ödemeyi 1şubat tarihinde 2 aylık yapmıştım. şubat ve mart ayı için. zaten bi daha ki ödeme tarihi olarak 1 nisan tarihini gösteriyor.

@Turmucit: o çıkan linkten değilde üyelik giirşi yapıp kontrol panellerinden kontrol etsen hostingin ödemesi vs gibi duuruları?

orda da birşey yazmıyor :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5