İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy kampanyaları

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde godaddy bir kampanya yapmıştı. Domainler 1.99$ dı. Bu tür kampanyaları godaddy ne sıklıkta yapıyor. Hatta bu fiyattan 1 tane aldım. 5-6 tane daha almayı düşünüyodum ama o fiyattan alamıyorum. Sitede hala 1.99$ fiyatından alım var görünüyor ama promo kodunu girince indirim olmuyor.

Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

progenit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek sık yapmaz. En azından 6 aydır takip ediyorum hiç yapmadı.
En fazla %30 indirim kuponları var. Onlarda Türkiyedeki fiyatlarla kıyasalanınca pek bir şey değişmiyor.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
nereye bakıyorsun bilmiyorum ama daha 4-5gün önce 1 dolara kayıt ve uzatma vardı...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1 dolar kuponları 1,2 ayda bir patlıyor.
Ama 5 tane alamıyorsun, kredi kartınla 1 tane alabiliyorsun

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 3-4 gün önce aldım 1 tane DOMAİN. Ama dün alamadım. Ya şifre değişti ya da aynı kişiye birden fazla kampanyalı domain vermiyolar.

Ekleme:
1 dolar kuponları 1,2 ayda bir patlıyor.
Ama 5 tane alamıyorsun, kredi kartınla 1 tane alabiliyorsun

Kredi kartı dışında birden fazla alınabiliyor mu?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
sadece kredi kartı kabul ediyorlar o kuponlarda

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
2-3 aydır bu 1,18 dolar kampanyasından aynı kredi kartıyla aralıklı olarak 3 tane domain aldım, neredeyse ayda bir bu kampanyayı yapıyorlar sanırım. aynı kredi kartıyla her yeni kampanyada yeni hesap açarak alabilirsiniz.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kredi kartı yerine direk paypal ödeyebilsek ah paypal yaktı bizi yurtdısı kredi kartsız alısveriş yapamıyoruz :( neyse canımız sağolsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5