İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Mp3'e İzin Veriyor mu?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben goddaddy'den host almayı düşünüyorum.Ama bir arkadaş kafamı karıştırdı izin vermeyebilir diye ben de sorayım istedim.Mp3 amaçlı kullanıma izin veriyor mu burası?Sitede mp3 olmayacak yani mp3 sitesi farklı serverda olacak blogumu buraya alacağım ve mp3 linklerini blogun olduğu siteden vereceğim.Bu konu hakkında bilgilerinizi ve tecrübelerinizi, yardımlarınızı bekliyorum..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın sağol ilgin için.Bildiğin başka yer var mı izin verebilecek yabancı?

S

SYMPHONIC

Misafir
SERVAGE ile görüşmelerimiz de illegal bir sitemiz için olumlu yanıt almıştık..

da bizimki absürttı.. absürta izin veren mp3e de izin verir sanırım..sen gene de önce bi görüş derim, sonradan paraya yazık olmasın. benim daha önce başıma bir türk firmasıyla böyle bi olay geldiğinden dolayı her seferinde önce sorarım. gerçi o türk firmasına da önce sormuştum onay vermişlerdi de hosting parasini yıllık aldiktan sonra çok güzel de biz vazgeçtik diyebilmişlerdi.. ahh garantihost ahh kulakların çınlasın :)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşündüm orayı da € bazında olduğu için pahalı oluyor 2 yıllık olunca.Neyse 1 yıllık alayım önce iyi olursa 2. yıl da devam ederiz.Teşekkürler tekrar izin için absürta verip de mp3'e izin vermezse zaten saçma oluyor :D Bu servage'in panel nasıl

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşündüm orayı da € bazında olduğu için pahalı oluyor 2 yıllık olunca.Neyse 1 yıllık alayım önce iyi olursa 2. yıl da devam ederiz.Teşekkürler tekrar izin için absürta verip de mp3'e izin vermezse zaten saçma oluyor :D Bu servage'in panel nasıl

yurtdışında yasadışı değil ki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

SYMPHONIC

Misafir
godaddy ile görüşmemizde özellikle vurguladim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vermiyor diyorsunuz sitem var uzun zamandır mp3 ler zip li sorun olmuyor...

özellikle türkçe olmasından pek anlamıyorlar tahminim :D

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baterist benimkiler de rarlıydı zaten ama büyük ihtimalle sıfırdan bir mp3 sitesi açacağım.Sağol tekrar bilgilendirdiğin için :) Bir de adresle kaç aydan beri sitenin goddaddy'de bulunduğu özel mesajla atabilir misin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5