İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Name Server Oluşturunca..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Yaklaşık 2Gün Önce Bir Name Server Oluşturmuştum..

Mail Geldi Başarıyla Oluşturulmuştur Diye Fakat Hala Aktif Gözükmüyor Name Serverlar Nekadar Daha beklemem gerek acaba ??

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mail atıp oraya sor istersen hangi domain için oluşturmuştun hangi gün olşturmuşun bunları yazarsan cevap verirler hemen.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yahoo dan oluşturmuştum ve her domain ns ini değiştirip kendi oluşturduklarımı yazarken, bu bilgiler yanlış olabilir, bunlar pek ns server gibi durmuyor gibi uyarı alıyorum. Yinede kaydetip devam ediyorum ve sorun olmuyor. İstersen boşta bir domainin varsa ns lerini değiştirerek test edebilirsin.

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce godaddy den oluşturdum yaklaşık 20 dk sonra mail geldi
ve aktifleşti...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün önce domainime ns oluşturdum.Hala bekliyorum :S

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Bu arada ben bir türlü bulamıyorum nerden ns kaydı yapacağımı :)

Domaini ilk önce Godaddy'nin ns'lerine yönlendireceksin..Örn : Park ns'si..Daha sonra sağ alt köşede Domain Host Summary diye bir bölüm açılacak.Oradan ns ve ip'leri girip ns oluşturabilirsin..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Domaini ilk önce Godaddy'nin ns'lerine yönlendireceksin..Örn : Park ns'si..Daha sonra sağ alt köşede Domain Host Summary diye bir bölüm açılacak.Oradan ns ve ip'leri girip ns oluşturabilirsin..
sağolasın. deniyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5