İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GodAddy Nasıl Bilirsiniz?

t730sh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy.com dan host ile domain alacam sizce iyi bi yermi? Yani daha ödemeden sonra sıkıntı olurmu hani yabancılar ya ödemeyi kanıtlayamam falann bara boşa gitmsn :D bide hizmetleri nasıl sizcE?

Alacagım hosting:

Fiyatı 167,28TL
blush.gif

Birde http://www.webadam.com/php-hosting burdaki limitsiz hosting ile
http://www.yoncu.com/sinirsiz_host bunun ne farkı var? Yani yöncü daha tanınmış ama daha ucuz web adama göre.

Bu verdiklerimden baska tavsiye edebileceğiniz bir yerler varmı?

sadecehosting.com olmasın orası limitsiz host satmıyormus

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Yaklaşık 2 yıldır GoDaddy kullanıcısıyım ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Bir problem olduğunda da oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanıyor ve çözüm için yol gösteriliyor. Ödemeler ile ilgili de bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, benim başıma şu ana kadar gelmedi. Kredi kartı bilgilerini doldurman yeterli.

t730sh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 2 yıldır GoDaddy kullanıcısıyım ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Bir problem olduğunda da oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanıyor ve çözüm için yol gösteriliyor. Ödemeler ile ilgili de bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, benim başıma şu ana kadar gelmedi. Kredi kartı bilgilerini doldurman yeterli.

how much limit cpu ultimate linux hosting ? yazdım yani cpu limitini sordum verdikleri cevap şu

Thank you for contacting Online Support. I understand you are interested in a hosting plan. We cannot provide you with sales quotes as our prices are subject to change. If you are referring to the CPU for hosting this is dependent on your computer as CPU is hardware within a computer. If you would like a quote on any of our services, please contact our sales department at (480) 505-8877. If I misunderstood what you are requesting, please do not hesitate to reply to this email with clarification of your issue.

To better serve our customers, we provide local phone numbers for technical sales and support. These numbers still reach the same great support you are used to, but help reduce international long-distance costs.

okadar yazı yazcagına cevap versene be adam :S

5001

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Godaddy domain konusunda çok sağlamdır (tabi olumsuz bir kaç yorum muhakka vardır adamların milyon tane müşterisi var). Son zamanlarda yaptığı hosting kampanyaları ilede olayı aştılar diyebilirim.

Ben her ne kadar host için host firmasını domain için domain firmasını tercih etsemde Godaddy Nasıl sayfasını inceledikten sonra DDOS korumasını öğrendikten sonra özellikle denemeye karar verdim.

Not: Bu yazıyı yazdığımda olan kampanya ile $12 ödeyerek Hem domain Hem hostu 1 yıllık aldım. :) ANCAK benimki ekonomi paketi o yüzden bu kadar ucuz. Kampanyayı da Godaddy Kupon sayfasından buldum.

Bence asıl olan sizin ihtiyacınızın ne olduğudur. Bana seo destekleme için bir site lazımdı. Host + domain işini 12 dolara çözmüş oldum. Gerçek anlamda kullandığım siteler için genellikle yüksek kapasiteli host paketleri tercih ediyorum...

gbaweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

zengincilingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5