İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godaddy nin nesi var?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy deki iki domainim açılmayınca önce web alanlarında problem var sandım.Ancak aynı firmadan aldığım diğer site çalışınca ( o domain godaddy de değil) godaddy sitesine girmeye çalıştım uzun süre bekleyip giremedi ara ara da sayfa dolusu yazılar çıkıyor (anahtar kelimeler sanırım).
godaddy çokca hizmet dışı kalabiliyor mu?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Markalaşma derslerine konu olacak bir yer orası, bu kadar karışık, bir sürü gereksiz işlemler içeren bir site nasıl bir numara olabiliyor garip. Domain olayındaki servis standart zaten, önemli olan en kolay kayıt, en hızlı işlem. Internet bankacılığından daha komplike bir kontrol alanına geçtiler en son, alırken de 20 tane reklam sayfası skip ediliyor. Bazen nameserver değiştirmem gerektiğinde, hayata küsüyorum.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok ilginç gerçekten.O kadar methedildi girdik ancak açılmamak ne demek ya..Böyle ederse burdanda toplarım tasımı tarağımı..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaç senedir godaddy ile çalısıyorum, hiç böyle sorun yasamadım. reklamlara da no thanks deyip geçiyorum. 1 tık fazla yapın zararı yok iyidir godaddy ;)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok reklamlara birşey demiyorum spamlardan alıştık ta.Ya site daha öncesini bilmiyorum ancak şuan 4-5 dakika oldu yeni açıldı.
Kendi sitesi daha 1 satır açılmış hala yüklenmeye çalışıyor .Oradaki domainimde yeni çalışır hale geldi.en az 5 dak siteler durdu:(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin bağlantında sorun vardır, 1 saattir domain arıyorum godaddy'de.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok diğer adreslere giriyor bende iyinetteyim 1 saatten uzun zamandır.Bir yandan godaddy girmeye çalışıyor diğer yandan oradaki domainleri deniyordum ikiside bir süre açılmadı az önce açılmaya başladılar.Öncesini bilmiyorum ancak en az 5 dak ulaşamadım.
Neyse umarım dediğin gibi benim bilg. bağlantıya vs bağlıdır.Siteleri zedelemesinde :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlar iyi haberler demekki sorunu önemsemeyecem.Sağolun.:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5