İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godaddy .!The RPC server is unavailable.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The RPC server is unavailable. bu ne demek ya.
dün yazdım arkadaşlar yok godaddy de problem olmaz dedi bugün aynı şey müşteri giremiyor siteye. İşi bozacak adi site..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu hata benim iblgisayardan başka bilgisayarlarda nasıl oluyor.Yada benim bilgisayarda dahi bazen olup diğer zamanlarda nasıl olmuyor.
Yani bu godaddy ile alakalı değil mi diyorsunuz..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dün gece 1 saat benim sitede açılmadı 23.30-00.30 arası. kaç aydır kullanıyorum ilk kez böyle bi sorunum oldu. ama sorun değil, bi kereden bişey olmaz :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet godaddy ile alakalı değil..
Bence öyle bknz:
dün gece 1 saat benim sitede açılmadı 23.30-00.30 arası. kaç aydır kullanıyorum ilk kez böyle bi sorunum oldu. ama sorun değil, bi kereden bişey olmaz :)

zaten godaddy den değilde benim ayarlardansa neden diğer zamanlarda açılsın ve neden diğer adreslerimde yaşanmasın.Sadece godaddy de olanlar da oluyor.
Hatta dün bu olduğunda geçici süre (en az 3 dak ) godaddy açılmadı .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5