İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy ve hafta sonları

T

TurkishDomains

Misafir
Ve ikinci defa aynı şey oldu. Hafta sonu Godaddydeki domainlerimden birinin nameserverını değiştirmem gerekti, cumartesi gecesi değiştirdim, bugün pazartesi ve hala değişmemiş. Aslında hafta sonları Godaddynin sorunlu olduğunu biliyordum. Host değişikliği için eski hostun bandwidthinin bitmesini bekliyordum ve en erken pazartesi biter sanıyordum ancak cumartesi siteye yoğun giriş olunca erken bitti. Yeni hosta siteyi yüklemiştim, hemen nameserver değiştirdim ama Godaddy amcanın servisleri hafta sonları tatil yaptığı için hala eski site açılıyor. Sitemin 1 saat bile kapalı kalmasına tahammülüm yokken, 1,5 gündür kapalı. Pazar gibi bir günde site kapalı olur mu yaw.

Bundan iki ay önce Godaddye laf söyleyeni döverdim, şimdi ise laf söylemeyeni döverim :p Geçmişte çok iyiydiler, birçok domain almıştım, ancak artık süreleri doldukça başka registrarlara transfer ediyorum. Ben uyarımı tekrar yapıyorum, hafta sonları Godaddy.comdaki domainlerinizin nameserverlarını değiştirmeyin.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok müşteri olunca sorunlarda çok olur.ayrıca çok müşteri demek çok kaliteli yer demekte degil.örnegin
http://www.webhosting.info/webhosts/

buradaki verilere göre türkiyenin en iyi hosting firması turkticaret.net :D

godaddy ilede çalıştım ama www.gkg.net kadar memnun degilim.
gkg.net whois bilgilerini şifreliyor ücretsiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5