İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy VPS kullananlara sorular veya Tavsiyeler ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ASP sitem 25K üzeri hit almaya başlayınca GODADDY shared hostingim patladı ve suspend edildi - mecburen başka yerler aramaya girdim. En son belki brinkster dedim ama sanırım en iyisi VPS almak ve godaddy de WINDOWS fiyatı 40 dolar civarı çıktı indirim vs 35 dolar civarı - Başka yerlere göre gayet uygun fiyat özellikler de fena değil...
win 2003
384 ram
plesk
10 Gb / 500 GB band

Kullananlar sorun yaşıyorlarmı tavsiye ederlermi acaba yada başka tavsiye edebileceğiniz VPS ler varmı ? ve de Godaddyde VPS yi OLUŞTURla oluşturdum HAZIR planları varmı - göremedimde ? Ve de shared gibi suspend edilmez değil mi buda sistem çok kullanıyor yada script yoruyor diye ?
Son olarak aşağıdakiler arasında bu sistemde yapamayacagım bişi varmı ?

Domain ekle sil
Subdomain ekle sil
Domainler için 404.asp(custom error pages) ler oluşturma
Klasik ASP scriptler + .NET kullanımı

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden berbat ? diğer forumdada okudum BAKIM için kapanmalar oluyormus. Acaba windows kullanan yokmu. Uptime garantisi şartlarında kapalı kaldığı süre şu kadar olursa paranızın X % ini iade ederiz filan gibi bişiler var.

quartz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitelerimdeki yavaşlıklardan dolayı berbat dedim, amerika da sunucuları...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende godaddy shared kullanıyorum. 3K üzerine çıkıyor suspend edilirmi acaba diyordum. Seni 25k'da kestilerse benim kafam rahat :p

Bence VPS'ide hosting planları ayarındadır. Ne hızlı ne yavaş. Kontrol panelindede dediğin özelliklerin hepsi vardır. Olmadı şüphe ediyorsan ve ingilizcen varsa iletişim formunu doldur veya telefonla ara. Kolay gelsin...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecenlerde Godaddy den VPS aldim bu kadar berbat birsey görmedim Iki günde 2 sefa sistem killed oldu Ayrica bu kadar yavas olabilecegini hic tahmin etmiyordum

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
vps işini profesyonelce yapan şirketler var. Servint, liquidweb, powervps v.b. bunlara bakmanı öneririm.

hepside managed hizmet veriyor.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
god addy de 3 tane vpslerim var 2 si windows 1 i linux. linux mysql server olarak kullanılıyor. günlük 60 .000 tekili kaldırıyor hiç kasmadan... hem windows çok rahat hem linux. diğer windows da yedek vps:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5