İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Web Hosting Sorunu

G

Geveze.at

Misafir
Selam ,
Godaddy de web hosting planlarindan aldim. Ftp ile giris yapiyorum. Hatta nuke bile yükledim. Ama nedense root directory ye bir türlü yükleyemedim.

Mesela söyle oluyor

www.xxx.com a nuke yüklemek istiyorum. Ama hep www.xxx.com/nuke olarak yüklüyor.
Root kismina bir türlü ulasamadim. Nasil yapmam konusunda bilgisi olan var mi?
Tesekkürler

B

Baria

Misafir
root kısmı ftp de actıgın ilk ekran.cpanel deki gibi /www/ gibi deyil bu. nuke dosyalarını oraya kopy paste yaparsan olması gerek. sen sanırım nuke klasoru ile beraber yukluyorsun siteyi

G

Geveze.at

Misafir
yardimlarin icin tesekkürler
ama ben otomatik panelden yükleme yapiyorum. Manual yükleme yapmis olsam root a koyacagim.
Panel Virtual Directory olustuyor. Onu göremiyorum.
Manual yüklemedede hata veriyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
gerçi çok erken belki ama nasil iyimi goodady...bende asp host almayı düşünüyorum ordan

B

Baria

Misafir
şu anlık bir aksilik yok iyi gidiyor.Arada bir sitene giremeye bilirsin bunun sebebi ttnet hatlarından kaynaklanıyor.

godaddy nin kendine has bir paneli bulunuyor berbat birşey ilk defa goruyom boyle panel :)

denemeni öeneririm aylık 3 dolar'a paketi var.

phpmyadmin çok eski

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende godady host aldım ama ftp detaillarına nerden bakablrilim???

G

Geveze.at

Misafir
Ben deneme amacli asp aldim. Kullanimi cok güzel buldugum icin 4-5 accountta php aldim.
Fiyatida cok makul.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
evet yaa bedava neredeyse ama korkum sonradan mantarlaması...onca dosyayı upload ettir sonra bi sorun çıkarsa ne yapıcaz...gerçi çok düşündüm yaa alayım bende bi tane :D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim hostun ftp bilgileri mailime gelmedi nasıl öğrenebilirim acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5