İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ben dun gece yeni domein kayit ettirdim ama halen aktif hale gelmedi tam nekadar suruyor aktif olmasi? godaddy.com

S

SempatiX

Misafir
Aslında şimdiye kadar olması gerekirdi. Senden önce birisi almış olmasın ?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman bir sorun yok,
sen aktif demekle neyi kasdettin?

S

SempatiX

Misafir
Nsleri tanımamış demekki. Biraz bekle kardeş tanır.(eger ns leri doğru ayarladıysan)

S

SempatiX

Misafir
O zaman bekle biraz daha kardeş. Nomalde 24-72 saat arası tanır diyor degil mi ? Biraz daha bekleyelim.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain kayitta bir sorun yok gibi.
ama sen nameserverleri :
NS1.OYUNWEB.COM
NS2.OYUNWEB.COM
kaydetmissin.
bu dogrumu yani sen once bu nameserverleri kayttinmi sonrada hostingin varmi bu nameserverleri veren?

bunlar dogru ise bir sorun olamasi lazim cunku dns filan artik 5 dakikada oluyor (eskiden 2 gundu)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX' Alıntı:
O zaman bekle biraz daha kardeş. Nomalde 24-72 saat arası tanır diyor degil mi ? Biraz daha bekleyelim.

Godaddy de 10 tane felan domainim var nslerini yönlendirdikten sonra en fazla 5 dk içerisinde yönleniyor. Normalde 30-40 sn de yönleniyor... Ama orda 24-72 saat yazıyor :)

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim domainler genelde 24 saatten fazla bir zamanda çözülüyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ns ler hatta 30 sn de oldugunu biliyorum dnd lerini kontrol et derim..

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki komik olacak ama ns.lerin aktif olmadıysa hala, o zaman pazartesiyi bekle. Godaddy.com un sistemi manuelmidir nedir, hafta sonu bir değişiklik yaptığınızda aktif olmuyor. Adamların servisleri haftasonları tatil yapıyor sanırım :)

Bu ara bozdu herkes kendini ya, godaddy.com, turkticaret.net :rolleyes:

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oraya da Turkey yazdım olur di mi? Bi de buraya yazdığım bilgiler mi gözükcek registrarda yoksa sonra değiştirebilir miyim aldığım her domainin registrar bilgilerini?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya su ana kadar ne zaman ns leri degistiysem hep en cok 1-2 saat icinde aktif oldu,
ancak gecende mecburi host degistim dnsler yarım-yamalak oldu...
siteme 27 subat 2005 saat 18.15 itibari ile 750 tekil gelmesine karsın, helen kendim www.yawhoo.net yazıp da siteme hosgeldin diyemiyorum, halbuki dun gece bi ara bende merhaba demistim kendisine, bu dns sacmalaıgı tam olarak 72 saatte mi bitiyor? :D

not: benimkide godaddy

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonra da değiştirebilirsin bilgilerini domain alırken fln.. sana soruyor zaten ne yazalım ne istersin diye..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hah şimdi yandım! kayıt olurken oraya non us yazmadım turkey yazdım domain alırken State ksmında Not Applicable yazıyor :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5