İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godaddyden host aldım ama..

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddyden host aldım ekonomi hostunu ama alalı 1 gün oldu ftp hesabıma giremiyorum. ne yapmam lazım. panelimde söyle yazıyor ne demek acaba

Please note that the FTP Username requested will be verified for uniqueness across all hosting accounts within our system.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
FTP hesabındaki bilgilerin sistemde tek oldugunu onayladıklarında ACILICAKMIS :) oyle diyor.

Ama bende aldım hic ole bişi yasamadım.
MY Hosting Account > Open > Account a giriş yapmak icin ayarladıgın KULLANICI ADI ve ŞİFREYİ kullanarak FTP ye baglanabilirsin. Baglanırken www. domain . com dene FTP HOST olarak olmazsa HOSTING ACCOUNT kısmında anasayfadaki IP adresini yaz. muhakkak girer.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsini denedim. yardımına baktım yukrdaki olay 48 saat alabilrimiş. bu gece 48 saati doldurmuş olacak.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hepsini denedim. yardımına baktım yukrdaki olay 48 saat alabilrimiş. bu gece 48 saati doldurmuş olacak.

GODADYE giriş yaptıın hesabını username olarak dene birde. hosting account kısmındakini deil yani. şifremi hatalı diyor HOST a mı baglanmıor onuda yazarsan sorun anlasılır belki.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hostu açarken belirlediğin username password'u yanlış girmiyorsan ve 48 saati geçtiyse godaddy ile irtibata geç derim. çünkü benim godaddy'de en geç açılan hesabım sadece 2 saat sürmüştü...

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi hesaba giriş yapıtyorum godadye yazmıştım durumu hallettiler de ben hosttan memnun değilim iptal etmek ve paramı almak istiyorum olur mu acaba

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
niye hosttan memnun değilsin bi günde asıl anladınki?.Zaten iptal etçeklerini hiç sanmıyorum adamların, paragöz godaddy çünkü

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla memnun olmadım. 5 gündür hala ftp ile uğrasıyorum giriş yaptım bir ara sonra değiştirdim falan. amaaan uzun iş. paramla rezil oldum :D hala giriş yapamıyorum bir ara hesabımda ayrı ayrı 2 tane domain belirleyebiliyordum şimdi o da yok 1 tane belirleyebiliyorum ve onu da değiştiremiyorum upgrate ediyim dedim o da deluxe için 75 dolar isityor. ben zaten economy için 40 ödedim. farkını alması gerekmiyor muydu. ama hepsini istiyor falan filan. iptal etsem de kurtulsam

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Nazar degmesin Hız ve Acık kalma yonunden sorun yasamadım. SERVER is down dedikleri olaya rastlamadım ama ASP de olmadık yerde sayfanın birinden hata cıkabiliyor. Database adını değiştirip yolu yeniden yazarak duzelttim 2 kez oldu bu. Onun dısında her domaine ROOT acmyor o kotu. Vede COKLU DOMAIN host edecegin paketi almadıysan birden fazla domain ancak ALIAS yonlendirme icin belirleyebiliosun. Ayrı domain host edemiosun . Vede dediin gibi FoRMALITE manyagı bir firma godaddy. YASALARA BAGLI yız imajı zedelenmesin :) dosyalara dikkat et KASPERKSY ile UYARI veren zararsız dosyalar bile HOSTUNUN kapanmasına sebep olabilior. kolay gelsin

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla arkadasım hostumu 1 maille iptal edip paramı anında paypala yatırdılar helal olsun valla. süper host muş. şimdi yeni bir sorum oalcak. bem 10 tane domain eklemek istiyorum. godaddynin deluxe hostunu alsam yapar mıyım. yani ayrı ayrı domainlei tek hosta eklicem. ayrı ayrı ftp falan oalcak. dexluxe de bu munkun mu.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla arkadasım hostumu 1 maille iptal edip paramı anında paypala yatırdılar helal olsun valla. süper host muş. şimdi yeni bir sorum oalcak. bem 10 tane domain eklemek istiyorum. godaddynin deluxe hostunu alsam yapar mıyım. yani ayrı ayrı domainlei tek hosta eklicem. ayrı ayrı ftp falan oalcak. dexluxe de bu munkun mu.

Alınabilir. PHP icinse cok daha kolay olur bu. ASP de dediim gibi yolları yeniden duzenlemek gerekiyor. Ama ben hic sormadım bilmiyorumda PHPmy admin vs. gibi araclar varmı diye sor. Ve de para iadesi konusunda oyleler evet. benim US domainlerin parasnıda aynen iade ettiler :) .US DOMAINLERi abd vatandası harici olanlar alamaz die :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5