İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godady de hosting alamadım bişeyler yaptım paypalda bilgiler var ama olmadı bişe

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şimdi paypal seçeneği ile hosting ödemesi yaptım bu sistem biraz garip geldi
daha önce ödeme yapınca direk paypaldan para çekimi yapıyo ama bunda

paypalda
my account profil altında

Preapproved Payments

burdaki seçeneğin altında godady ile ilgili bi şey çıkıyo

Feb. 25, 2007 Go Daddy Software, Inc. (Info)

Preferred Funding Source:
Not Specified
Edit Funding Source Active $0.00 USD

artı burdada 0 dolar var bu nasıl ayarlıyoz ??

Go Daddy Software, Inc.
buraya tıklayınca

Merchant:
Go Daddy Software, Inc.(Info)
Billing Description:
GoDaddy.com, Domain Names and Hosting Services

--------------------------------------------------------------------------------

Date Initiated:
Feb. 25, 2007
Monthly Maximum:
$500.00 USD
Billing Period Begins:
25(day of month)
Total Billed This Cycle:
$0.00 USD

--------------------------------------------------------------------------------

Payment Status:
None
Funding Source to Use
After PayPal Balance:
Not Specified
Agreement Status:
Active

burdaki 500 dolar nedir ??? o kadar paramı çekecek ?? ben hosting alırken 10.8 dolar ödeme yapacam görünüyodu biraz açıklarsanız sevinirim

böle bir yer var ve altta editing montly maximum , editing funding sources , cancel agrement , return

düğmeleri var bu nasıl bir sistem anlamadım paypalda ilk kez karşılalşıyom

3 aylık hosting aldım 10.8 dolarlık bir ödeme yapacam paypalla bu biraz garip geldi yardımcı olurmuusunuz

adamla msn de konuşmam lazımmı ? hosting bilgileri için ftp şifreleri için ??

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu anlaşma ile GoDaddy'e daha sonra sen girip şifre ile login olmadan, otomatik paypal'dan para çekme yetkisi veriyorsun. Onlarda belirli bir maksimum dahilinde yenilenen bir servisin varsa otomatik olaran paypal hesabıdan çekiyorlar. Bir ay sonra yenilenecek hosting servisi ya da 1 sene sonra yenilemesi gelecek domain servisi vb.

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam resimleri göndercem şimdi tşkrler cevap için upload ediyom şimdi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
500 dolara kadar çekim yapabilir demek, ama sonuçta o kadar çekmeyecek.Ücreti neyse onu çekecek. FTP bilgilerini başvururken kullandığın adrese yollarlar büyük ihtimalle.

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam yaptım sanırım ilk kez paypalını tanıtırken herhangi bir ürün alınmıyormuş sonradan go dady den paypal hesabını tekrar giriyomuşuz

o şekilde az evvel mail geldi sales den çekim yaptı şimdi ben godady den kurulumu da yaptım

şu an hosting managerde bişey anlamadım server ipsi var peki ftp adresi nerde yazıyo onu bulamadım ??

bu dns controlde ayar yapmam lazımmı

yardımcı olursanız sevinirim

ns ler nerde yazıyor ??

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanırım shared hosting aldın. Çoklu domain olanıysa acıkcası pek tavsiye etmiycem bişi :) WWWroot acmıyor ayrı oyuzden her domainin sitesine script portal vs. ise ayar cekmek gerekiyor. ozellikle ASP de. vede gelismis bi paneli yok.

Hosting account kısmına girişte kullandıgın kullanıcı adı ve şifren FTP icinde gecerlidir. SOL üstte SETTINGS ACCOUNT LOGIN kısmından değiştirebilirsin sifreyi. --- www.domain_adi.com olarak yaz FTP host adresini. olmazsa HOSTING MANAGERda anasayfada bi IP no var onu yaz mutlaka baglanır.

DNS domainli ilgili biliosun. domain NS lerini NS1.SECURESERVER.NET NS2.SECURESERVER.NET yapıosun.
Hosting panelinde DNS ayarına gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5