İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godady de phpmyadminde sql upload yok ne yapıcam :(

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar godady de windows hosting aldım ama phpmyadmin de sql upload edemiyorum sql yedeklerimi atamıyorum :( sql sorgusu yeri var ama ordada elle kopy ederek anca kabul ediyor buda imkansız bişey :((

sql leri phpmyadmine başka nasıl gönderebilirim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mysql front diye bir program var windows sunucular için onu kullanabilirsin...

saygılar...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar godady de windows hosting aldım ama phpmyadmin de sql upload edemiyorum sql yedeklerimi atamıyorum :( sql sorgusu yeri var ama ordada elle kopy ederek anca kabul ediyor buda imkansız bişey :((

sql leri phpmyadmine başka nasıl gönderebilirim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

yukarıda "import" diye bir menu vardır ona bas:)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı versionlarda yok ya da kapatıyorlar dosya upload bölümünü.Firefoxla phpmyadmine girip sql sorgusu bölümünden sql dosyasının içeriğini kopyala yapıştır ile sorgulatabilirsin.(IE'de kilitlenme olabilir)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dönüştür yazan yerin yanında "içeri aktar" vardır. gönderdiğin resimde orası kesik yada orayı almamışsın.

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dönüştür yazan yerin yanında hiç bişey yok aynen gördüğün gibi

resimde gördükleriniz aynen altta devamı da yok gözat kısmı yani

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sol framede tabloların listelendiği bölümün üzerinde "SQL" iconu var. Bu iconu tıkladığında popup bir pencere açar, burada dosyaları dönüştür sekmesini seçmen lazım. Fakat godaddy phpmyadmin ile en fazla 2048 Kb uploada izin veriyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
siz deneyin yüklemeyi

bitince aynı dosyayı tekrar yükleyin.en son yüklendi diyene kadar bu işlemi yapın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5