İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godady Para İadesi Yardım

piyanist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ingilizcesi olan bi zahmet çevirebilirmi param gelmedi onu bekliyorum kaç gündür :(

İyi günler Godady ye yapmış olduğum 2 domain transferimi iptal ettim.Bunun üzerine godadyden bana mail geldi transfer ücretiniz iade edilmiştir diye ama henüz ücret paypalıma iade edilmedi bu konu hakkında bilgi almak istiyorum

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim kadarıyla para iade yapmıyor. senden tahsil ettiği ücreti daha sonraki alışverişlerinde yapacağın domain alma veya süresini uzatma vs. işlemlerinde alacağı ücretten düşüyor.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,
I just cancelled my domain transfer request for my 2 domain names. After that, I received e-mail that Godaddy refund my money. But, I haven't receive any money from Godaddy. Could you please inform me about this situation?

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim bildiğim kadarıyla para iade yapmıyor. senden tahsil ettiği ücreti daha sonraki alışverişlerinde yapacağın domain alma veya süresini uzatma vs. işlemlerinde alacağı ücretten düşüyor.

godaddy para iadesi yapıyor.

( hemde türk şirketlerinden daha hızlı )

piyanist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hepinize yardımdan dolayı teşekkür ederim ploop sağol kardeşim

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir keresinde kendi hatamdan dolayı(yazım yanlışı) yanlış domaini almıştım.Domain biraz uzun olduğu için de farketmemişim.İade için mail yazdıktan birkaç saat sonra kredi kartıma iade yapıldı.Godaddy kesinlikle profesyönel bir firma, yazmadan geçmek istemedim. Boynumun borcu .)

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet refund (geri ödeme) yok bende öyle biliyorum?

Godaddy hosting ve domainler kötü mü?

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
GoDaddy domain konusunda kanımca dünyanın en iyi birkaç firmasından biri.
Ama maalesef aynı başarıyı hosting konusunda gösteremiyorlar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
GoDaddy domain konusunda kanımca dünyanın en iyi birkaç firmasından biri.
Ama maalesef aynı başarıyı hosting konusunda gösteremiyorlar.

bence gosteriyorlar 6 aydır godaddy hosting kullanıyorum tr siteleri kadar hızlı acılıyor

Batikoyweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir keresinde kendi hatamdan dolayı(yazım yanlışı) yanlış domaini almıştım.Domain biraz uzun olduğu için de farketmemişim.İade için mail yazdıktan birkaç saat sonra kredi kartıma iade yapıldı.Godaddy kesinlikle profesyönel bir firma, yazmadan geçmek istemedim. Boynumun borcu .)

Kardeş nasıl yaptın? bende yanlışlıkla domain aldım şimdi geri iade etmek istiyorum paramı da almak istiyorum acaba ne yapmam lazım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5