İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goddaddy uyarısı ne dıyor?

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dear BURAK
It's that time of year again. ICANN (the Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) annually requires that all accredited registrars (like Go Daddy) ask their domain administrators/registrants to review domain name contact data, and make any changes necessary to ensure accuracy.

To review/update your contact data, simply:+ Go to www.godaddy.com/?isc=ICANN0xxxxxa+ Click on the "ICANN Domain Confirmation" icon at the top of the page+ You will be taken to a landing page and asked to enter your Domain Information Key: xxxxxxx-xxxx-xxxx-xxxxx-xxxxxxx+

Enter your key and click "Go." Next, simply review the contact information for each domain name. To make a correction, log in to "My Account" with your customer number or log in name and password. Click "Manage Domains," select the domain to update, then click "Contact." If you find that your domain contact data is accurate, there's no need to take action. If, however, your domain contact information is inaccurate, you must correct it. (Under ICANN rules and the terms of your registration agreement, providing false contact information can be grounds for domain name cancellation.) To review the ICANN policy, visit: http://www.icann.org/whois/wdrp-registrant-faq.htm Should you have any questions, please email us at mailto:[email protected] or call our customer support line at (480) 505-8877. Thanks for your attention and thank you for being a GoDaddy.com customer. Sincerely,GoDaddy.com Domain Support If you are the domain administrator of more than one GoDaddy.com domain account, you may receive this notice multiple times.---------------------------------------------------------------------------------------------Copyright 2007 GoDaddy.com. All rights reserved.

buda hemencevir.com dan aldigim yanit ama anlam veremedim.

Sevgili BURAK , o, yeniden yıldan ayarlayandır. ICANN (Tayin edilen isimler ve sayılar için Internet meclisi) yıldan yıla, bütünüyle sicil memurlarının (Beğen, babacığa git), alan isim temas verisini incelemesi için onların alan idarecilerisi registrantsına sorduğuna yetki vereni gerektirir, ve kesinliği garanti etmek için herhangi bir değişikliği zorunlu yapar. Güncelleştirmeyi senin temas verine incelemek, basitçe: + wwwe git. Godaddy. Com? Sayfa+ senin üstünde "ICANN alan doğrulaması" ikonunda isc= ICANN07x+ tıkırtı, indiren bir sayfaya alınacak, ve senin alan bilgi anahtarına girmek sorulacak: xxxxxxx, senin anahtarına xxxxx-xxxx-xxxx-xxxxx+ girer, ve "Git" tıklar. Sonra, basitçe temas bilgisini inceler, her alan ismi olduğu için. Bir düzeltmeyi yapmak, senin müşteri sayınla "Benim hesabım"a içeride günlüğe kaydeder, veya isim ve parolada günlüğe kaydeder. "Alanları idare et" tıkla, güncelleştirmesi için alanı seç, sonra "Temas" tıkla. Eğer sen, senin alan temas verinin, doğru olduğunu bulursan, hareketi alması için hiçbir ihtiyaç yoktur. Eğer, yine de, senin alan temas bilgin, yanlıştır, sen, onu düzeltmelisin. (Senin kayıt anlaşmanın ICANN kuralları ve koşullarının altında, sağlayan yanlış temas bilgisi, yerler olabilir, alan isim iptali olduğu için.) ICANN politikasını incelemek, ziyaret eder: Http: Www. İcann. Org whois wdrp registrant faq. Htm sen, herhangi bir soruya sahip olmalıydı, lütfen mailtoda bizi epostayla göndermeliydi: @ godaddyı destekle. Com veya çağrı, (480) 505-8877'de bizim müşteri destek çizgimizdir. Senin dikkatin için teşekkürler, ve bir GoDaddy olmak için sana teşekkür eder. Com müşterisi. İçtenlikle, GoDaddy. Com alan desteği, eğer sen, bir GoDaddy'dan daha çok alan idarecisiysen. Com alan hesabı, sen, bu uyarı katının, ayarladığını alabilirsin. —————————————————————————————————————————————— telif hakkı, 2007 GoDaddy'dır. Com. Bütün haklar, ayırdı.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabına giriş yapıp yukarıda icann linkine tıkla. Karşına domin listesi çıkacak. Bazen 1 domain çıkıyor bazen birden çok. Bilgilerini güncel tutma amaçlı. Domainleri kontrol et ve eksik bilgi varsa tamamla. Bilgiler doğru olursa herkesin yararına olur. Riske atma birşeyi..

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her domaın bılgılerı aynı mı olmak zorunda. 3 domaınım varda .

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeş benden tavsiye düzelt bilgileri doğru gir, bana mail atmadılar aradılar konuşamadım rezil oldum :D. vallahi ararlar sonra şaşarsın ne yapacağını insan bildiğinide unutuyor tel'de yav :S

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdıklerı dogrulama keyini girdim. en iyisi hepsine aynı bılgılerı yazmak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5