İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godo34 Adlı Dolandırıcı Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UzmanSeocom

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar Yakın Zamanda Bu Konudaki Siteyi Skype Üzerinden Kedisiyle Görüşerek Satın Aldım Parayı Gönderdim Siteyi Teslim Site Blooger Tabanlı Olduğu İçin Gmail Adresi İle Teslim Etti Maile Girdim Siteye Girdim Her Şey Olması Gerektiği Gibiydi Ve Tüm Bilgileri Değiştirdim Kurtarma Maili 2 Li Doğrulama Vs. Her Şeyi Düzenledim Fakat Sabahı Maile Girmeye Çalıştığımda Şifreniz Değişti Uyarsı Aldım Adamı Aradım Numaram Engellemişti Hiçbir Şekilde Ulaşamadım Domaini De Daha Transfer Etmemiştik Onda Kaldı Her Şeyi Aldı Alta Kanıtları Ekliyeceğim
Domine Dün Yeni Bir Site Kurmuş ;
Domain: https://www.webbilgiler.com
Telefon Numarası: 05372174205
Üyelik Adı: @godo34
Dolandırıcı.PNG

Parayı Yatırdım Siteyi Verdi Ama Sabahı Geri Almış Maili Verdiğinde İçinde Birçok Bilgisini Silmemişti Tc Kadar BU Bilgilerle Şimdi Ne Yapabilirim Nasıl Şikayet Ederim Yardımcı Olursanız Sevinirim. Cevaplarınızı Bekliyorum...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ticaret yaptığınız kişinin telefon numarasını ve skype adresini mutlaka aratın forumda arkadaşlar.

"Skype: poyrazm695" aramasında başka bir forumda daha hakkında şikayet konusu var 2018 Aralık ayında açılmış.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
@godo34 telefonla dönüş sağladı. Akşam detaylı savunma yapacak.

Güncelleme: Taraflar anlaşmaya varmışlardır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5