İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godomandan selamlar

godoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,

İsmim emre, genelde programlama ile uğraşmaktayım ve son zamanlarda da seo hakkında bilgi edinmekteyim. Buraya OzanTi, Oğuz ve bolubeyi(emrullah) arkadaşlarım için geldim. Kendileri hem ortaklarım hemde bölüm arkadaşlarım olurlar.

Gazi üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf okuyorum. c#,c ve java biliyorum. Ama bunların içinde en iyi bildiğim c#. Bu konuda sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Ayrıca bolubeyi ve OzanTi ile birlikte pozgur.com'da yazılar yazdım. Ve artık kendi blogumda yazmayı düşünüyorum. En kısa zamanda blogu açacağım inşallah...

Şimdilik söyleceklerim bu kadar :msp_biggrin:

Herkese iyi forumlar...

• Like
Reactions: Eif

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Oooo godoman geldi iyinet şenlendi, hoş geldin godoman, sen de mi burdaydın :D

godoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geldim hacılar geldim :D oğuz seni de editledim hacı kusura bakma unutkanlık var :D

godoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler :) rumuz bolubeyi ve OzanTi'den geliyor sağolsunlar lakap bulma konusunda hiç sıkıntıları yoktur :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hoşgeldin Emre. Umarım adaptasyonu çok çabuk atlatırsın:)

godoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım öyle olur :) ama Oğuz, OzanTi ve bolubeyi 3'lüsü yanımda olduğu sürece pek sıkıntı olacağını sanmıyorum :)

C2H5OH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hoşgeldin , forumu bolubeyi nin arkadaşlarıyla doldurma gibi bir planımız var :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5