İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoGoPa Tasarım - Logo - Kartvizit - Web Dizayn ve Tüm Kurumsal Çalışmalarınız Yapılır

Logo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar,

bulletblue.gif
Her türlü soru ve işleriniz için; Konu altından, PM yoluyla veya Mail adresimle iletişime geçebilirsiniz.
bulletblue.gif
Ödeme işlemini, iş öncesi %50, teslimde %50 olarak alıyorum.
bulletblue.gif
Yapılan ilk çalışmayı beğenmediğiniz takdirde size revüzyon veya +2 çalışma sunmayı öneriyorum (Logo tasarımı için)
bulletblue.gif
Ödeme şekilleri; Garanti - Paypal - İş Bankası - Yapı Kredi - Misli - Avea Bakiye - PTT - REKLAM ile ödeme( Sitemi, Sitenizde Logonun durumuna göre belli bir süre Reklamını Yapma.)

Çalışmalarımın Tümünü Corel Draw İle Yapmaktayım. .crd Formatı ile Teslim edilir ve bu format tüm reklamcılar matbaa'larda cok rahat calıstırılır ve istenilen asıl formattır.

Fiyat Opsiyoneldir. İstenilen işe göre Fiyat vermekteyim O yüzden Fiyat için Pm atın yada Diğer İletişim yolları ile İletişim Kurun.

İletişim Adreslerim...

WEB: www.gogopa.com ( Yapım Aşamasında )
MSN: [email protected]
GSM: 0 554 20 000 20
Murat ÇENGEL

JACOB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Ben Kendi Sitem İçin Bir Logo Yaptırmak İstiyorum.
Ayrıca Sitemde Paylaşacağım Haberlerde de Kendi Adıma Özel Haber Logosu Yaptırmayı Düşünüyorum.
Site Adı PM Olarak Gönderildi ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi