İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

goldkadin.com script

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışı baltalamak gibi olacak farkındayım ama ortada hoş olmayan bir durum var. Bu sitenin tasarımı Bursalı başarılı bir web tasarım ajansı olan Nette'ye ait. Başkasının hazırladığı bir tasarımı aynen klonlayarak satışa sunmak pek doğru bir davranış değil?

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüşlere saygılar. bugun facebook un tasarımını kullananlarda var ? :)

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün Facebook tasarımını kullanan da var demek üzgünüm ki sizi haklı çıkarmaz. Kendi emeğinizle yaptığınız bir tasarımın klonlanmış halini görseniz ne hissederdiniz?

ibiza74

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Satışı baltalamak gibi olacak farkındayım ama ortada hoş olmayan bir durum var. Bu sitenin tasarımı Bursalı başarılı bir web tasarım ajansı olan Nette'ye ait. Başkasının hazırladığı bir tasarımı aynen klonlayarak satışa sunmak pek doğru bir davranış değil?

facebook diyorsun :) facebook bildiğim kadarı ile kendisi bu tarz seylere izin verdi :)

tema ile tasarım ayrı bir olaydır.

ücretli wp temalarıda var :)

kadinca.net in tasarımı ücretsiz diye bir yerde varmı da direk kadinca.net i kullandın başka site ve siteleri kullanmadın ? bu sorularada cevap verirsen iyi olur.

senin ve senin zihniyette olanlar anca bu kadar kendi geliştirir.

kadinca teması üzerinde geliştirdim değil birebir kadinca.net in tasarımını çaldım desen daha doğru :) ki öylede

evet haklısın... Bu tasarım ve içerikler kadinca.net e ait ve oldukca yuksek fiyata yaptırdılar.Birileride bu tarz tasarımları alıp ve ucretsiz scriptten belirtmiş. Mydesing + kadinca.net tasarım ve içerikleri birebir aynı maddi kazanc elde etmek istiyor. kişi her acıdan suclu. tahminenen bununda satısını illegal yollardan yaptıgı için her acıdan suclu dolayısıyla bunuda kullanan kişi ve kişiler hakkında nette ve kadinca.net üstünde duracaktır. O kadar fiyat verip site yapıtıyırsunuz birileride goldkadin adı altında satısa sunuyor :) kendisi belirtmiş ama ticari ve hukuksal yollarıda bilmiyor.

Bu konuyuda acması iyi olmus bence nette ve kadinca.net daha yuksek tazminatta bulunabilir.

Bu arada konuyu kadinca.net ten yetkili birine gönderdim. kendisi bana bunları yolladı.

Yani vatandas baska birinden aldım demiş ona ama kendisi yapmış :) Sanırım yasal işlemler için avukatlar ilede görüsme olmus

kimden hakan özkan hakanozkan08
kime
tarih 09 Mayıs 2011 02:22
konu hakan özkan ile sohbet
gönderen gmail.com

02:01 hakan: ömer dayi sen uyuymuyormusun
02:02 ben illegal iş yapmam
sımdı adamı bulayım oyle bırsey warsa değiştirim script ama o bana dediii
herseyini ben yazdım
6 dakika
02:09 ben: nette firması ilgileniyor biz cekildik. sonucta oldukca yuksek fiyata yapıldı bu tasarım ve sistem :) artık onlar ile nasıl anlasırsınız bilmem. ben maddi manevi talepte bulundum. iyi geceler
hakan: böyle bır sıteyı kaca yaptırdın
02:10 ben: ben en son bir mail gonderdim. ve gerekli iletişime gecicekler.
02:12 birde suc islemedim etmedim bu tarz seyler :) bos yere yazma. benden sana bir abi tavsiye oldu sen dinlemedin.
akıl danıstıgımız v.s gibi seyler hoş seyler değil
02:13 birebir herseyi aynı olan bir tsarım ve içerikler :)
mantıklı bir cevap değil verdiğin
ya kendin yaptın yada birinden aldım
kimden aldın diyorum soylemiyorsun
hakan: link verecegım
ben: bende sana paranı al o kişiden o tasarımı kullanma
o kişiyi ver
sende rahatla
hakan: bulamadım
02:14 zaten sohbet gunluklerı duruyr
ben: daha i
hakan: zaman söyle yapalım ben bunu sıleyım
ama bır kac soru sracam
ben: elbette
hakan: benım bır arkadasım war kadin sitesi war parayı goturuyor
ben de wordpress kuracaktım
bunu buldum pek saglıklı degil
02:15 ben: kodlama asp

kısaca kişi yalancı ve böyle karaktersiz kişiler ile ticaret te yapılmaz bosuna basınız agırmasın derim. Kurun bir wp bakın keyfinize :)

Onu çal bunu çal sonra ben yaptım ettim diye ortaya çıkan kişi bu

aklı başında biri almaz zaten :) 400 tl vericeksiniz isterse 100 olsun zaten yasal işlemde olan bir konu paranız yanıcak :)

kendiside belirtmiş sistemi pek sevmedim tarzı birseyler :) olmaz tabi bire bir calınan siteyi google sever mi :)

konuyu acıyorsun bu olup biten hakkında da yanıt ver. degerli görüslerimize yanıt bekliyoruz.

ibiza74

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
goldkadin.com clone satısı hakkında bilgi verirmisin

27 Mayıs 2011, 17:46
heqen heqen isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

eTicaret: 0 / 0%
İtibar Puanı : 1
Standart goldkadin.com script
iyi günler arkadaşlar goldkadin.com scriptini kadinca teması üzerinde geliştirdim bir kaç eksiği kaldı itiraf ve köşeyazıları onlarıda geliştirip satışa sunmak istiyorum alıcı durumu nedir öğrenmek istedim almak isteyen fiyat: 400 tl 10 kişiye satılacak. script mydesing editlidir 2 adet bot vardır dilerseniz istediğiniz siteyede bot yazılıp verilir.

değerli görüşlerinizi alabilirmiyim.

Alt 27 Mayıs 2011, 17:54

neden satısı iptal ettin ?

bilgilendirme yaparsan iyi olur

bu arada "Ben sadece ben olmak istiyorum" bu olabilmen için karakterine ayar çekmen gerek :) çalma ile falan zor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5