İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey bu ay odemelerini alan oldumu ??

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ABD saat diliminin farkındayım,hayır sabah 7 değil gece 2 şu an orda sanırım. Ben Türkiye'ye göre söyledim -ki hiç böyle bir aksaklık olmamıştı 7 aydır kullanırım Goldkey'i. Hep 5'i ile 10'u arasında öderdi.

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artem -- We pay net 15 days, so by the 15th of July, you get the payments for June. Should be in your Paypal account by this Thursday. Those in the forums who say we do not pay are likely those with highly questionable traffic that they were warned about.

persembe para elinizde hayırlısı olsun

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiphop' Alıntı:
Artem -- We pay net 15 days, so by the 15th of July, you get the payments for June. Should be in your Paypal account by this Thursday. Those in the forums who say we do not pay are likely those with highly questionable traffic that they were warned about.

persembe para elinizde hayırlısı olsun
Nerede yazıyor acaba bu? Kaynak nedir?

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca orada yanlış anlamadıysam Perşembe'ye kadar ödenmesi gerekliydi diyor. Yani 6'sında ödemeler yapılmış. Yada benmi yanlış anladım. Forumlarda ödenmediğini söyleyenler yüksek şüpheli trafiğe sahip olanlardı. Diyor. Allah Allah. Anlamadım gitti.

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaynak actıgım ticket

persembe bu persembe elimizde olcak

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnşallah dediğin gibi olur. Ama ben her ihtimale karşı umudu kestim Goldkey'den. Reklamlarıda kaldırdım birkaç sitemden. Eğer öderlerse devam ederiz.

Teşekkürler

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odeyecek tabiki odemeyecek diye 1 sey varmı zaten parking sitesi nasıl sitenden reklam veriyorsun :) hileye girer

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msnden bir arkadasin soyledi actigi tickete verdikler cevap "persembe gunu odeyeceklermis"
Yalniz daha oncede yazdim wire den kaynaklanan bir sorun icin bunlarin telefonunu aramistim acan kisi goldkey in artik kendilerinin ile alakasi olmadigini goldkey.com un buydomain.com altinda calistigini soyledi
Buydomain.com ile yaptigim telefon gorusmesinde ise goldkey ile hicbir alakalarinin olmadigini soylediler(Mayi sayi icin bana 2 sefer wire ile odedik dediler ve en son da paypal ile bu hafta odeyecegiz demislerdi yaklasik 15 gun oldu son odecegiz dediklleri gunden beri )

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala nerde bu ödemeler ya??? şimdiye kadar çoktan ödemeleri gerekirdi. hiç bu kadar gecikmediler... en fazla 11 ine kadar sürerdi...

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove ve diger arkadaslar burda goldkey calısanı yok maalesef burda yakınmanız 1 ise yaramıyor ben merak ettim ticket actım sordum yapmanız gereken hesabınıza girip ticket acıp sormanız ve aldıgınız bilgiyi burdaki insanlarla paslasmanız

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mutlu son ya her ay ödemeleri ona göre ayarlıyoruz. gecikince olmuyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5