İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey bu ay odemelerini alan oldumu ??

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey bu ayin odemelerini yaptimi ??
benim gecen aydan wire yaptilar 1 ay gecti hesaba gecmedi 4 sefer ticket actim para wire yapildi felan dediler simdide son ticket e paypal ile yollanicak diye yazmislar herhalde bu ay odemesi ile

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eli kulagında arkadasım p.tesiye kadar gelir insallah

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
gelir gelir panik yok :)
panikden degil :) zaten 6-8 si arasinda odedikleri malum
sormmdaki sebeb bu ay goldkey kullanmadim ve odeyecekleri nisan ve mayis ayninin kazanci
daha once wire yaptiklarini soylediler ilk mesajdada yazdim ama 1 ay gecmesine ragmen gelmemisti simdi ise paypal ile odeyecekleri ile ilgili mail atmislar.
o yuzden sordum acaba paypal ile odemeyi bu ay odemesi ile birliktemi yazacaklar diye cunku paypal ile odeneilcek dedigi gunden beri 1 hafta gecti daha odeme yok piyasada

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bıldıgım kadarıyla wire transferı kımse kullanmıyor odeme yapmadıkları ıcın insallah paran yanmaz ıcerde

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde başima bugün kötü bişey geldi:( afternic.com ödeme yapmiş ben paypal yerine çek istemişim adreste sallama :) iptal için mail attim inş iptal edip paypalla öderler buna benzer bir durum yaşayan oldumu afternicte ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
dostum bıldıgım kadarıyla wire transferı kımse kullanmıyor odeme yapmadıkları ıcın insallah paran yanmaz ıcerde
wire oduyorlar Normal dede ilk basta yaptik dediler daha sonra yapilmamis gibisinden bir suru sacmaladilar saglik olsun nasipse gelir nasip degilse gelmez (bu arada telefon ile iletisim kurmaya calistim telefonlarina cevap veren artik goldkey ile alakalarinin olmadigini goldkey in buydomain.com adi altionda calistigini soyledi buydomain.com ise goldkeyle alakarinin olmadigini soyledi :})
xfatihx' Alıntı:
Benimde başima bugün kötü bişey geldi:( afternic.com ödeme yapmiş ben paypal yerine çek istemişim adreste sallama :) iptal için mail attim inş iptal edip paypalla öderler buna benzer bir durum yaşayan oldumu afternicte ?
Benim en cok sevdigim parking odeme tikbasi ucret her seyi ile digerlerinden katkat iyi en azindan teknik destekleri cok guzel
Mail at hemen iptal edlerler paypal ile gonderirler
daha once benimde basima benzer olay geldi
Sadece Wire sorunlu burdada birturlu wire yapamadilar 2 aydir bende cek aliyorum
ben wire diye degisilik yapmistim odeme gunu geri cek e ve aradan 10 dakika sonra geri wire cevirmistim bu esnada herhalde odemeler onaylanmis cek ile gondediler mail attim wire istemistim diye ceki iptal ettiler wire gondermeyi denediler olmadi :}yeniden wire iptal ettiler geri cek gonderdiler

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail attim haftasonuna denk geldik bekliyoz inş iyi haber gelir az para olsa içim yazmaz :p

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi işler gelcek gıbı bu sponsorun basına suara uyelıkte kabul etmemeye basladı sanırım soylentılere gore su 1-2 gun ıcınde uyelık alan varmı acaba aranızda

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk trafigini artik kabul etmiyeceklerini okudum yabanci bir forumda..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten etmıyorlarkı ama su birkaç gun 2-3 gun ıcınde yenı hesap acabılen varmı onu merak edıyorum

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş Türk tıklarını saymayacaklarını söylüyor,doğrudur.

Goldkey'den para bekleyen arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Goldkey ödemeleri her ayın 5'i ile 10'u arasında yapar ve haftasonları ödeme yapmaz. Yani bu ay ödemeyi Türkiye saatiyle 8 Temmuz 10:00'a kadar yapmazsa,maalesef ödemeler Pazartesi günü yapılacak.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkey 15'inde ödeme yapmayacak mı? ben panelde öyle bir şey görmüştüm..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme zamanı olarak ayın 15'ini gösterir,fakat her ay 5 ile 10'u arasında öder.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Salı oldu hala tık yok,birşeyler oluyor Goldkey'de ama umarum kötü bir sürprizle karşılaşmayız :(

H

hknylmz

Misafir
Borte45' Alıntı:
Salı oldu hala tık yok,birşeyler oluyor Goldkey'de ama umarum kötü bir sürprizle karşılaşmayız :(

daha ordasalı olmadı gece şuan orda bakalım inş akşama doru geçer odemeler.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amerika bizden 7 saat geri sanırım. Şu an saat bizde 12 ise orada sabah 7. Belkide tatile çıkmıştır firma çalışanları. Malım yıllık izinler başladı. Yaz mevsimindeyiz. Bu yüzden biraz gecikebilir ödemeler. Ödemeleri kontrol etmeleri az eleman olduğundan uzun sürebilir. Mantıkmen bu geliyor aklıma cünkü hiç bu kadar gecikmemişti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5