İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey EKim Ödemeleri

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet geçen ay banlanan hesaplarında çoğu ödendi, hayırlı olsun.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn listemdekilerin allaaaaaaaaaaaa diye nicklerini degistirmelerinden belli :)
Bide benden allaaaaaa :D

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ödeme geldi de benim park halindeki hic bir sitem gorunmuyor, bombos sayfa geliyor. ama hesabima girebiliyorum, en başta bir uyari var sadece hani dogal olmayan trafik gonderirseniz durdurma hakkimiz var gibisinden
ama hesaba girisimde sorun yok ama artik para basmiyor, sizde durum boyle mi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Goldkey Türk hitlerine önem veriyormu? Yoksa Parked gibi saymıyor mu?

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Banlı hesaplarda beyaz sayfa çıkıyor diyorlardı goldkey den anlıyan arkadaşlardan birisi online olursa başlığı gösteririm.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam anladim sanirim ban yedik fakat neden hesaba girmeme izin veriyorlar anlamis degilim

banlanmissam ne isim olurki login olmak ile, acaba yeni site filam eklersem o devam edebilir diye mi boyle yapiyorlar ilginc yani

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkey banladı ama ödemeleride yaptı helal olsun valla. En azından diğerleri gibi para kaçırmadı. Bizim hesaplara giriş yok. seninkini unutmuşlar akreplist :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Goldkey ödemelerinde diğer park sistemleri gibi degil ödemeleri yapıyor. beyaz ekran muhabbetine gelince banlanmış olma olasiliginiz %99.
Goldkey türk trafik istemiyor denilmeside yanliş ben cok hesap biliyorum dürüstce çalıştıgımız sürece ellemiyorlar. sadece reklam kalitesinde sorun oluyor yabanci ip tiklayinca 1$ i buluyor bizimkiler tiklayinca 0.40 civarinda dolaşiyor tabi bu degişken adi üzerinde goldkey en verimli anahtarı sitemiz cikariyorsa ona göre yüksek ödeme veriyorlar.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar aşırı trafik sağlayanlar, hile yapanlar tamamen banlanıyor yani accountunuza girmeye çalıştığınız zaman Suspended diyor. Birde domainleri banlıyorlar. Diyelimki 20 domain eklediniz 1 domain şüpheli ve aşırı trafiği var bu sefer goldkey tüm domainleri banlıyor paneldeki. 1 domain yüzünden hepsinden oluyorsunuz. O domainleri panelden silin ve yeni domain ekleyin reklamların çıktığını göreceksiniz... Geçen ay çok kişi banlandı bu ayda birçok kişi banlanacak gibime geliyor.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani aslında şimdi ben banlanmış filan değilim öyle mi, banlananlar hesaba giremiyorsa goldkey heralde 30-40 domainim oldugu ici ve link ehchange sayim en az 500 oldugu icin mi beni sutlamadi henuz

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Panelinde bulunan domainlerde beyaz sayfa cıkıyorsa sadece domainler banlanmış. Onları goldkey'de bir daha kullanamazsın ancak hesabına başka domainler ekleyerek devam edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5