İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey Forsale formunda gelen mailler:)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar goldkeyi kullananlar bilir. örneğin domainde forsale bölümden türk ziyaretçiler formu doldurup abuk subuk bazende anlamlı anlamsız şöyler yazıyorlar :) onları okurken gülmekten kırıldım örneğin şunlar yazıyor gelen maillerde

ben citti düşünen yalan söylemeyen cesartli olan birisiyim bende aynı kişilerle tanışmak isterim yeeeeeeeeee

Naber.

aşkım seni seviyorum.

benimle tanışmak istermisin.

sizi bekliyorum kızlar.

sanane

sevgili arıyorum.

hallo wie getst dir und noch... bu türk ama ingilizceden yazmış adı cengiz :D

alem buysa kral benim

kızlar nerde

sıcak saatler

banaulaşın [email protected] :D

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yes şahsen mailleri bende gördüm arkadaştan almıştım hesabı :) Bu kadar komik bi millet daha var mıdır acaba ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
goldkey ve diğer yabancı pargink sitelerinden neden banlandığımız belli oluyor burada acıkca ve net bir şekilde :D

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynen öyle sebebler ortada işte :) Reklam verenlerin paraları boşa gidiyor. Bu arada o maillerin geldiği hesabım ban yedi :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
internette her mesaj bırakılabilincek yere , belki bir kız okurda ekler diye msn bırakan başka bir ülke insanı var mı :D

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
cami tuvaletine (hemcinsinin bakacağı aklına gelmiyor heralde) tel numarasını bırakan bu formlara msn adresini bırakmış çok mu :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5