İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

goldkey... hakkında bilgi...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkey isimli şirketi hepiniz biliyorsunuzdur son günlerde herkez tavsiye ediyor ancak türkiyeden kullanıcıları kabul etmiyor... ben ve benim gibi bir çok kullanıcının ingilizcesinin olmadıgınıda planlarsak burda kafamızda büyük bi soru işareti var herkez elindeki bilgiyi paylaşırsa paylaşımını kaliteli tutan herkeze rep vaad ediyorum

not: sadece forumaki kullanıcıların hakkına bilgi sahibi olması için böyle bi topic düşündüm benim kullanma şansım yok...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey devri bitti maalesef türklere tık kazançları zaten çok az oluyordu anasayfada reklam çıkmadığı için ben size afternic öneriyorum.o da domainsponsoru kullandığı için parking kazançları fena değil.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey devri Türkler için bitti,yurtdışında yaşayan Türkler dışında tabii.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar peki goldkey hesaplarının satılma sebebi nedir yani türkiyeden üyemi kabul etmiyorlar yoksa üyelik alımı tamamenmi yok? üye olmak istiyenler neler yapabilir ödemeleri nasıl? ne kadar ücret ödüyorlar neye ücret ödüyorlar bu gibi konularda yazılar yazsaydınız foruma daha yararlı olurdunuz düşüncesindeyim...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben neredeyse hergün başvuru yapıyorum kabul edilmedim bir tane üyeliğim vardı atıldım hile vs. yoktu ödemeler 100-200$ arasındaydı sanırım kazançları fena değil ama artık üyelik kabul edilmiyor.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turk kliklerini kimi zaman sayıp kimi zaman saymıyolar.

Bazen 2 cent, bazen de 10 cent alabiliyorsunuz.
Ana sayfalarında reklam çıkmıyor.

Ziyaretçi ilk sayfayı gezdikten sonra diğer sayfadaki bir linke tıklayıp sponsorlardan birisine tıklamak zorunda.

Direk linke ziyaretçi gönderdiğiniz takdirde zaten inceleyip atıyorlar.

Avrupa & Amerika hitiniz varsa ve ne olursa olsun atılma riskini göze alıyorsanız üye olmalısınız, yalnız kabul etmiyorlar çoğu zaman.

Domainsponsor dünyanın en iyi parking sistemidir ama çalışmak gerçekten çok zordur.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
peki goldkey hesaplarının satılma sebebi nedir yani türkiyeden üyemi kabul etmiyorlar yoksa üyelik alımı tamamenmi yok? üye olmak istiyenler neler yapabilir ödemeleri nasıl? ne kadar ücret ödüyorlar neye ücret ödüyorlar bu gibi konularda yazılar yazsaydınız foruma daha yararlı olurdunuz düşüncesindeyim...
Goldkey e uyelik ucretsiz ve uyelik alimi var forumda bazilari elindeki goldkey accountu satmak amaci ile herhalde uyelik alimi durduruldu uyelik kabul etmiyor gibi mesajlar attilar o mesajlardan sonra ben basvurdum aradan 30dakika gecmeden kabul edildigien dair mail gelmisti

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blink' Alıntı:
Turk kliklerini kimi zaman sayıp kimi zaman saymıyolar.

Bazen 2 cent, bazen de 10 cent alabiliyorsunuz.
Ana sayfalarında reklam çıkmıyor.

Ziyaretçi ilk sayfayı gezdikten sonra diğer sayfadaki bir linke tıklayıp sponsorlardan birisine tıklamak zorunda.

Direk linke ziyaretçi gönderdiğiniz takdirde zaten inceleyip atıyorlar.

Avrupa & Amerika hitiniz varsa ve ne olursa olsun atılma riskini göze alıyorsanız üye olmalısınız, yalnız kabul etmiyorlar çoğu zaman.

Domainsponsor dünyanın en iyi parking sistemidir ama çalışmak gerçekten çok zordur.

yani kullanıcı 3 adet link dolaşmak zorunda yoksa yanlışmı anladım? örnek olarak kullanan bi adres verebilirmisiniz?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkey6sj.jpg

Ben bugun su ana kadar olusmus clicklerin ss ini koydum fazla bir bilgimde yok bu hakkinda Burda resimdeki
click clickrank 1 click rank2 ne demek oluyor ? bu ranklara goremi ucretlendirme yapiyor Saniyorum hesabta suana kadar bugun 107 click olmus stata giriyorum istatistiklere bakmak icin domain adini yaziyorum karsima hicbir istatistik cikmiyor ?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
goldkey6sj.jpg

Ben bugun su ana kadar olusmus clicklerin ss ini koydum fazla bir bilgimde yok bu hakkinda Burda resimdeki
click clickrank 1 click rank2 ne demek oluyor ? bu ranklara goremi ucretlendirme yapiyor Saniyorum hesabta suana kadar bugun 107 click olmus stata giriyorum istatistiklere bakmak icin domain adini yaziyorum karsima hicbir istatistik cikmiyor ?
bunlar tıklanılan istatistikler kazançlara statsdan bakacaksın stats'a girdikten sonra thish month işaretleyip bakın bi. ne kadar olduğuna.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
bunlar tıklanılan istatistikler kazançlara statsdan bakacaksın stats'a girdikten sonra thish month işaretleyip bakın bi. ne kadar olduğuna.
Hicbirsey gorunmuyor bos cikiyor yani
goldkey23si.jpg

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteyen arkadasa goldkey accountu satarım damping 1 account 20 ytl

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
this month diyip search yapın.
gene ayni Bos cikiyor ama mesela clicklere baktigimiz zaman resmi ekledigimde 107 idi simdi 118 olmus clickler duzenli sayiliyor yoksa clickler anlik sayiliyor kazanclar 1 gun sonrami geciyor ??

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kullandığım zamanlar 2-3günde bir güncelleniyordu şöyle yapın ; oradan belli tarih aralığını seçip arayın bakalım o gün ke kadar aptığınız çıkacak mı.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
benim kullandığım zamanlar 2-3günde bir güncelleniyordu şöyle yapın ; oradan belli tarih aralığını seçip arayın bakalım o gün ke kadar aptığınız çıkacak mı.
ilk actigimda 1 domain eklemistim onunkiler gosteriyorda dun ekledigim bu domain gostermedi neyse onemli degil herhalde gostericektir yarin birgun gostermez se mail atarim yardimin icin tesekkurler

A

aDRiaNo

Misafir
Unutmam' Alıntı:
Goldkey devri bitti maalesef türklere tık kazançları zaten çok az oluyordu anasayfada reklam çıkmadığı için ben size afternic öneriyorum.o da domainsponsoru kullandığı için parking kazançları fena değil.
afternic kullanan bir kişi daha görmüştüm bunun hakkında biraz bilgi verirmisiniz acaba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5