İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoldKey Hesabı Devredilir.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

5 aydır aktif olup hiç bir sorun yaşamadığım ve 1 sitemi 1 hafta denediğim toplamda $30 küsür biriken GoldKey hesabımı 130$ karşılığında devredebilirim.

Ödeme seçenekleri: havale, eft kabul edilir.

Paypal ile ödemek isterseniz bu seçenekte fiyat 160$ dır.

Piyasayı kontrol ettim hesapların 200$ seviyesinde olduğunu gördüm ve kullanmadığım için piyasaya göre bu uygun fiyat indirimini yaptım ($30 da içeride var, yani hesap 100$a denk geliyor hemen hemen.). Herhangi bir pazarlık söz konusu değildir, durumlar ölçüsünde 3,5 eksik vermişsiniz lafını yapmam bu problem değil ama illa pazarlık yapılacak diye yapılan pazarlığa kapalıyım.

İletişim için lütfen Özel mesaj atınız.

Teşekkür ederim, hepinize kolay gelsin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
umarım istediğiniz fiyata satarsınız ama bu aralar neden genelde bi goldkey satma olayı var acaba? bi de ben küçük parantez içinde yaziyim bu goldkeyden nasıl bu kadar para kazanıyosunuz hiç anlamıyorum bende bi bozukluk var heralde.

U

UnLimited

Misafir
@pembekedi
yok sende sorun hile yapan arkadaslarimiz saolsun.. saglam hile yapiyorlar

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hit-tık oranı, iyi siteler ile sanırım daha iyi kazanılıyor, ben pek kullanmadım. Parking siteleri şu an için ilgi alanıma girmiyor, ama GoldKey yeni üye kabul etmediği ve üye olanlarında çok iyi kazandıklarını söyledikleri için piyasada böyle 200$+ üstü rakamlarda mevcut. Benim istatistiğim şu şekilde

Total 6722 136 2.3 0.18 4.17 32.20

136 tıklamaya 32.20$ bence iyi rakam, ama yönlendirdiğim site yabancı kaliteli ziyaretçisi çok olan siteydi o yüzden böyle bir fazla verme olayı olabilir. Ama benim accountum genelde tıklama başına 30 centin altına inmiyor.

Bu arada devir olmaz ise, kısa bir süre sonra bu ilan geçerliliğini yitirebilir, kendimde kullanmayı düşünüyorum. Tekliflerinizi bu yönde yapınız..

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
27 Mart Pazartesi gecesine kadar herhangi bir teklif gelmediği takdir de satış iptal olacaktır, kendim kullanmayı düşünüyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satış hesap randımanı biraz fazlalaştığı için, şu zaman süresinde iptal edilmiştir, herhangi bir zamanda gelen özel mesaj teklifine duruma göre cevap verilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5