İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugun basvurdum kabil edildi. Kazanclari cok mu yuksek ki bu kadar fiat verenler oluyor? sedo ile daglar kadar farki yoksa hesabi satabilirim. Biraz bilgi lutfen.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turk IP'si ile mi başvurup kabul edildin? Valla kimisi az para veriyor ama banlamıyor diyor kimiside artık türk iplerini banlıyor diyor. Ben proxy ile denemiştim dublicate bilmem ne diyip reddetmişti, sanırım aynı proxy ile başkasıda başvurmuş:)

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IP=UK. Biraz inceledim YPN ile calisiyorlar. Fazla fark olacagini zannetmiyorum (sedo ile). Fakat bizim webmasterlerimiz oyle bir hesap icin kolay kolay yuzlerce dolar vermez, vardir bir nedeni mutlaka :)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedeni basit zaten, verdiğim paradan fazlasını nasılsa kazanırım dediklerinden:) Bildiğim kadarıyla sedo'nun kazançları goldkeyden daha iyi fakat sedo çabuk banladığınan türk wm'lar pek yönelmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5