İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

golge21 Adlı Kullanıcıdan Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu eleman az önce 25 euro ukash karşılğı gönderdiğim 37,5 dolar'ın üzerine yatmış durumda.bana ilk verdiği paypal mail adresi [email protected] ve bu hesaba 37,5 dolar gönderdim.sonra hesabının sınırlandığı gerekçisiyle benden paypal hesabımdaki paranın kaynağını sordu ben de gerekli açıklamayı yapıp parayı iade etti.ondan sonra isterse arkadaşının hesabına gönderebileceğimi belirtti.bana verdiği mail [email protected] .demin gönderdim parayı yendien hesabına ama online olduğu halde cevap yazmamakta ısrar ediyor.

paypal ödeme
paypalj.png

msn görüşmesi
paypal2x.png

küfürlü bölünleri karaladım.

golge21

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hem ukash kodunu kullan hemde dolandırldım de..ukash kodu verdim sana tmm dedin sorun yok dedin şimdide gelip konuşuyorsun...ayıp sana..

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
kuralları okusana birde eski üyesin
zaten o golgenin pp vb şeylerde alışveriş yapması yasak

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn kayıtları var terbiyesiz herif bir de yalan söyleme.nerde verdin bana ukash kodunu.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Lütfen kanıt içeren resim dosyalarını konuya eklermisiniz ?

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu golge21 nickli üye benim konumada mesaj yazdı ödemeyi ilk istedi tabi bende 1 defa dolandırıldığım için ödemeyi ilk istedim.sonra cevap gelmedi.tepki nickli üyede bizim konuyu şikayet etmiş benim konu kapatılıyor neye istinaden anlamıyorum.ben kuralları taşıyorum adam benim konuya mesaj yazıyorsa benim konuyu neden ilgilendirir.vede bana eksi rep veriliyor.kim neye istinaden veriyor.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 euro alacaktım allahtan 4 parça halinde gönderecektim 25'erli.ilk 25 euro'da kaptırdık parayı.direk 100 euro karşılığı usd göndermiş olsaydım hepsi birden gidecekti.Bu eleman daha öncede çok kişinin canını yakmış.3 kuruş için burada kaldığı müddetçe daha çok kişinin canını yakacak.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kimsenin günahını almak istemiyorum ama golge21 ile bizimde alışverişimiz olacaktı. Pp bozduracaktım sanırım. Yada alacaktım şu an hatırlamıyorum. Forumda birkaç mesajı vardı. İlk benim işlem yapmamı istemişti. Bende olmaz daha birkaç mesajın var nasıl güvenebilirim demiştim kalmıştı öyle.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mehmeto.png

bu da paypal karaliste sayfasından
mehmet ali oğurlu ismi burda da var.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kanıtlar doğrultusunda golge21 nickli üye dolandırıcılık sebebiyeti ile forumdan süresiz uzaklaştırılmıştır.

iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5