İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gönül telimi titreten Article

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ingilizcesi olanlara şu makaleyi mutlaka öneriyorum

Build a Successful Online Business – Without Google

Belli ki bu işi gerçekten bilen bir adam yazmış gerçekten takdir ettim, yani diyor ki sen google ın sırlarını değil "boş değil kaliteli ziyaretçi nasıl bulunur" sırlarını öğren bırak Google "senin" kopeğin olsun , tam da google sitemapstaki deneme amaçlı eklediğim 5 sitemin sinirlenip tümünün xml yollarını sildiğim bir sırada okudum çok hoşuma gitti. Bi yerde de demiş ki ya sen linkback alayım oraya buraya linkimi ekliyim PR artsın dediğin zaman zarfında sitene kopya/yapıştır olmayan tek bir sayfa eklesen emin ol bin kat daha iyi sonuçlar alırsın...

Doğru söze ne denir ağzına sağlık adamın

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
Yazıyı baştan sona okumadım ama bana samimi gelmedi

aynı yazı bu iki adreste geçiyor ( belki başka yerlerdede )
http://www.esworldmarketing.com/eswm/6.htm
http://www.soswebdesign.com/articles/successonline.cfm

akla gelen hangisi hangisinden aldı sorusu hatta belkide üçüde bunu kendilerine gelen bir maillistten aldılar ;).....

ama bu ikisi biraz daha masum görünüyor çünkü en azından adamlarda google reklamı yok ama bunda her yer dolu vs....

elbette çalışmak iyidir ve sadece çalışanlar kazancaktır ama gece gündüz içerik oluşturup onu tanıtmamak da akıl işi değildir.

selamlar sevgiler

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
starter' Alıntı:
Arkadaşlar ingilizcesi olanlara şu makaleyi mutlaka öneriyorum

Build a Successful Online Business – Without Google

Belli ki bu işi gerçekten bilen bir adam yazmış gerçekten takdir ettim, yani diyor ki sen google ın sırlarını değil "boş değil kaliteli ziyaretçi nasıl bulunur" sırlarını öğren bırak Google "senin" kopeğin olsun , tam da google sitemapstaki deneme amaçlı eklediğim 5 sitemin sinirlenip tümünün xml yollarını sildiğim bir sırada okudum çok hoşuma gitti. Bi yerde de demiş ki ya sen linkback alayım oraya buraya linkimi ekliyim PR artsın dediğin zaman zarfında sitene kopya/yapıştır olmayan tek bir sayfa eklesen emin ol bin kat daha iyi sonuçlar alırsın...

Doğru söze ne denir ağzına sağlık adamın

kimseyler link degisim yapmaz hi cbi yere linkini eklmez isen,
ziyaretciler nereden gelecek yaw :D
ben baktım scsma geldi kapadım..

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Google'ın PR linkback mantığı güzel işler yapana zaten otomatikman diğerleri link verir -siteden habersiz- idi ama webmasterlar bunu işte sen bana ver ben sana oraya ekledim şurayada koyim mantığıyla saptırdı zaten şu ara google linkback önemli mantığından uzaklaşmakta artık. Yararlı bir iş yaptınız >> Siteye gelen diğerlerinden farklı geldiğine değen bir içerik buldu >> Yeniden geldi >> Siteleri olanlar sitenize link verdi >> Arama motorları sizi zaten bulur . Ben bugüne kadar hiçbir sitemi google dan başka arama motoruna kaydetmedim ama bugün AOL inden Altavistasına hepsi indexlenmiş durumda. Bu makalenin içeriği "İyi iş zaten kendi reklamını otomatikman yapar" mantığıdır normal bir hiyerarşide arama motoru site bulur site arama motoru değil.

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazar http://www.site-reference.com/ adresinin sahibi.
Sitesinde reklam olması doğal söyledikleride doğru ama google opt. olmadan bir hiçsin. pr lara gelince sitenizin içeriği daha önemli eg-zotik bir siteniz varsa prınız 7 olsun ne farkederki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5