İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gönüllü blogcular aranıyor..

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
B5network.com için gönüllü çalışacak blogcular aranıyor..

Şuan sadece Teknoloji haberleri sunduğumuz blog sitemiz,
yakında moda,spor,magazin,politika,ekonomi ve birçok ilgi alanına yönelik subdomain mantığıyla çalışan bir dizi blogtan oluşacak.

Yazı yazma, yorum yapma becerisine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve bize destek vermek isterseniz özel mesaj atabilirsiniz..

B5network.com için 5 adet arkadaş eklemeyi düşünüyorum (Teknoloji haberleri ve yeni çıkan ürünlerle ilgili yazılar ve incelemeler yapmak üzere.)

Farklı ilgi alanları hakkında yazı yazmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilrisiniz.

Şuan için yeni gelişmekte olduğumuz için bir gelirimiz mevcut değil. Ancak ileride kazancımız olduğunda gelirleri paylaştırmayı düşündüğümüz bir sistem kurmayı planlıyoruz..

Teşekkürler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum senı anlıyorumda bunu yapacak arkadaslara ne faydası olacak 1 blog kurmak ortalama 20 sn onu ogrenebılırmıyım faydacılık sadece senden tarafa olacak kişinin kazanacagı tek sey dostluk olabılır degılmı ?

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacım kimseye menfaatlerim doğrultusunda bir eylemi dikte etmek değil. Lütfen yanlış anlammayın.. Zaten gönüllü kimseyi bulamazsam sadece 1 kişi ile anlaşarak para karşılığı haber eklemesini önereceğim, ancak dediğim gibi şuan geliri yok sitenin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5