İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google +1 kardeşliği // 1 Temmuz 2011

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşlar, gruba eskiden katılanlar yeni katılan herkesin artılarını alıyor ama kendileri yeni katılanları artılamıyor gibi geliyor bana?

Şahsen ben kendim bizzat girip sonradan katılanlara da bastım artıyı, bastım artıyı; bir sağdan basıyorum, bir soldan basıyorum...

Burada hepimiz ufacık tefecik içi dolu artıcık bir kutucuk peşindeyiz, nitfen! Hepimiz gardaşız sonuçta :sarıl:

PhYtOn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, gruba eskiden katılanlar yeni katılan herkesin artılarını alıyor ama kendileri yeni katılanları artılamıyor gibi geliyor bana?

Şahsen ben kendim bizzat girip sonradan katılanlara da bastım artıyı, bastım artıyı; bir sağdan basıyorum, bir soldan basıyorum...

Burada hepimiz ufacık tefecik içi dolu artıcık bir kutucuk peşindeyiz, nitfen! Hepimiz gardaşız sonuçta :sarıl:

Şahsen hep kontrol edip + lıyorum arkadaşlarında aynı şekilde duyarlı olması lazım tabii :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
verilen linklteki tüm siteleri +1 ledim
şimdi ne yapıcaz?
depresan.net ile katıldım

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
verilen linklteki tüm siteleri +1 ledim
şimdi ne yapıcaz?
depresan.net ile katıldım
Aşağıdaki kendine ait belgeleri ve maddeleri getirmen gerekmektedir:
ikematgah, sabıka kaydı, onaylı nüfus cüzdanı sureti, muhtardan fakirlik belgesi, psikologdan akıl sağlığı idare eder raporu, ilerde şantaj yapılmak suretiyle para sızdırılabilecek uygunsuz kaset ve cdler, 5 tane vesikalık fotoğraf, 15 tane çıplak uygunsuz fotoğraf, 3 zarf, 10 liralık pul, yarım kilo kına, 1 bardak soğuk su.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
niye benim google 1 im yok? nden kimse beni +1 lemiyor?

Ekleme: ayrıca beni 1 lemeyen siteler var, konu sahibi arkadaş bi el at

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Aşağıdaki kendine ait belgeleri ve maddeleri getirmen gerekmektedir:
ikematgah, sabıka kaydı, onaylı nüfus cüzdanı sureti, muhtardan fakirlik belgesi, psikologdan akıl sağlığı idare eder raporu, ilerde şantaj yapılmak suretiyle para sızdırılabilecek uygunsuz kaset ve cdler, 5 tane vesikalık fotoğraf, 15 tane çıplak uygunsuz fotoğraf, 3 zarf, 10 liralık pul, yarım kilo kına, 1 bardak soğuk su.

bilgileri gönderdim
hani benim 1im

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşlar katılır mısınız şu listeye? Elim alışmış artılayacak bir şeyler arıyorum. Demin dalmışım, yanımdaki pilot kalemle baldırımın ön tarafını (bilimsel ismi kavak kemiği bölgesini) artılamışım.

Şimdi baldırım Google'da yükselecek mi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gün oldu beni 1leyen yok, nerde bu bilgi? nerde bu insanlar?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Evinizde çocuklar, bilgisayarın karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşınızda +1'i olan çocukların elinde çikolotalar, püskevitler, birbirlerine artı veriyorlar, şakalaşıyorlar. O çocuk aklından geçiriyor; benim de bir artım olsa, benim de bir püskevitim olsa diyor, anne bana niye almıyorsunuz, bizde niye artı yok diyor!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5