İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google 1 nisan şakası ama gerçek

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
7 Farkılı google adwords hesabım dün kalıcı olarak askıya alındı reklamlarınız birdaha yayınlanmayacak dio.

Hesaplar yeni 7 gün önce açıldı ve raklamlar yayınlanmaya başladı.

kafayı yiyecem tüm hesaplarda 80 lira kupon kullanıldı + 50 lira kredi kartı ile ödeme yapıldı.

Paralar gitii iyide sitelerin reklamlarını çımıyacak sanırım bidaha

dün bekledim 1 nisan şakasıdır die ama yemedi şaka deilmiş.

yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen yardım varmı çözümü??

Arkadaşlar Tüm Hesaplarda Ayrı Ayrı mail attım cevaplar geldi tüm hesapları tekrar aktifleştirmişler bide özür dilemişler. hayırlısı bakalım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
adsense artık çok kıl oldu, eğer şuan için sitelerinzde reklam kodları varsa kaldırınız, illegal paylaşımlar varsa bütün sitelerinizden kaldırınız, daha sonra google a mail atın, benim hatamdı gibi şeyler yazın, bekleyin...

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense artık çok kıl oldu, eğer şuan için sitelerinzde reklam kodları varsa kaldırınız, illegal paylaşımlar varsa bütün sitelerinizden kaldırınız, daha sonra google a mail atın, benim hatamdı gibi şeyler yazın, bekleyin...

How are you ? Ne alaka şimdi adsense ile dostum konuyu okumadan yazmasan? :D

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hiçbir reklam kodu yok siteler benim tarafımdan yönetiliyor. w3 hataları bile 0 nedenini anlamadım ama mail attım google amcaya bakalım nolcek

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ekledim sitelerin hepsi farklı sektörler farklı anahtar kelimeler farklı hesaplar farklı ama hepsinin ayni gün ban yemesi ilginç .

reklamlarının güvenlik sebebi nedeniyle kalıcı olarak durdurulmuştur dio.

byhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hepsinde kullandığın kart aynıdır tahminim yada aynı ip ve tarayıcı ile birinden logout yapıp tekrar başka hesabına login olmuşsundur.Diğer detaylar için bakmak gerek dostum ama sana tavsiyem acil olarak o domainleri hesaplara girip silmen.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
özellikle ayni tarayıcı ve ip olaylarına çok dikkat ediyorum firefox kullanıyorum geçmiş asla kaydedelimio cookiler açık ama tarayıcı kapanınca onlarda siliniyor.
Anlamadığım olay tüm hesaplarda farklı kupon kullandım ve hepsine 50 tl ödeme yaptım.
Reklamlar 1 hafta kadarda tıklandı 1 nisan günü hepsi güm

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yaklaşık 4-5 aydır aynı durum yaşanıyor.Türkiyede ebay'dan kupon alarak üst üste sadece reklam verme artması adworsd kafaya göre banlanma olayı başladı. Onlar için yapacak bir şey galiba

Ekleme: ;) Pardon ikinci sayfayı ve mesajı tam okumayarak ayzdık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5