İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google 100ler kulubune bende giriyorum bu gece

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ci ay icerisinde doldu ilk olarak valla, ama bundan sonra her ay 100 olur en azindan sanirim, ogreniyoruz daha isi, taktikler deniyoz

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet taktik denemek güzel.Bi gün 20-30 centlerde gezerken bi gün 25-30 usd lere çıkabiliosunuz.Bu çok hoş :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi hileye basvurmadan taktik deniyoruz,fakat senin nasil birden 100 kat degisebiliyor taktikler ile anlamis degilim?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha birde bu sekilde asiri artis ve dususlerden google kesin suphelenmekte ve de degerlendirmeye almaktadir

C

chemeng

Misafir
google adsense reklamın çeşidine göre mi değerlendrme yapıyor? çünkü bir gün 8 tıklamaya 3$ bir gün 11 tıklamaya 25$ verdi??

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evt reklamların içeriğine göre değerlendirme yapıyor.. Yani sağlık reklamı, hosting reklamı, webmaster reklamına tıklama başına aynı ödemeyi sunmuyor kullanıcıya.. Her reklamın kendine ait değerleri var ve bunlarında kesin bir fiyatı yok açıklanmış bir şekilde.. Sadece tahmini değerler biliniyor..

11 tıklama 1 dolarda kazanabilirsin.. Tamamen sitende gösterilen reklamın içeriğiyle ve kullanıcının potansiyeli ile ilgili..

İyi çalışmalar..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sitelerimi koydum kodlari hem ingilizce hem turkce sitelerime ben tiklamiyom gunde en az 2 dolar 5-6 dolar arasi geliyor ki buda bence cok az benim sitelerime gore

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birazda sitenin içeriği ile ilgilidir.. Belki senin içeriğindeki sitelere ödemesi daha azdır.. Php, Asp vs.. Farklı yöntemler denemek lazım aslında.. Renkleriyle falan oynadın mı hiç? az da olsa farketmişti bende Gencturk arkımız söylemişti bunuda :)

İyi Paylaşımlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5