İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google - Adbrite bağlantısı

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar,

Yazsam mı yazmasam mı diye düşündüm ancak bilgisi olmayanlar illa ki vardır diye düşünerek bu bilgiyi paylaşmak istedim:

Google ile Adbrite veya bunun gibi diğer bütün text-ad veren firmaları kullanabilirsiniz. Google buna bir yasak getirmiyor. Google ın koyduğu yasak şu şekilde:

Google ile Adbrite veya bunun gibi başka sitelerin reklamlarını gösterebilirsiniz ancak Network adler kapalı olmak zorunda. Yani kendi reklamınızı bu siteler aracılığı ile satın ama bu sitelere ait network reklamları gösteremezsiniz. Bildiğiniz gibi Adbrite da "Your ad here" gibi bir link var ve bu linke tıklayan ziyaretçiler size ödeme yaparak reklamlarının sayfanızda yayımlanmasını sağlıyor. Şayet varsayılan olarak kapalı gelen Network ads i açmazsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.

Ha bana sorarsanız ben açmam. Güvenemiyorum çünkü. Minareye kılıf uyfurmak çok kolay çünkü. Ben sadece işlemin nasıl yürüdüğünü sizlerle paylaşmak istedim.

Sevgiler

Kaan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5