İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ads ve Mp3 siteleri. SON NOKTA!

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Google ads kullanan mp3 siteleri.

mp3shits.com (hit: 50.000tekil +)
mp3mediaworld.net (hit: 25.000tekil)
fastdown.net (hit: 10.000tekil)
mp3search.com (hit: 40.000 tekil) (google ads değişimli çıkıyor)
mp3int.com (hit 10.000tekil)
top1000mp3.net (hit 5-7.000)
directfreemp3.com
mp3-listen.com
downloadmp3hits.com
mp3bul.net
ve tabiki benim sitem

arkadaşlar daha ikna olmadıysanız buraya bi 50site daha yazabilirim.
Bu sitelerin günlük tekil hitleri inanılmaz çok ve google ayda bu sitelere 3.000$ ila 10.000$ arası para gönderiyor.

Google'da mp3 içeriğiyle ilgili bir sürü reklam var. Bunları hosting sitelerinde yayınlatacak değil ya :)

hala inanmayan kaldımı ? :D

B

besiktaslim

Misafir
bak inandırıcı işte bu :D
eee ozaman google kendi kurallarınımı çiğniyor...
çünkü açık olarak yazmış bunu veya şikayet olursada üyelik iptali olucak olabilir..
bi mail atsakmı bu adamlara

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence mp3 sitelerin her mp3'ün altına bu mp3 tanıtım amaçlıdır ve 24 saat içinde silinmelidir yazarsa bir sorun kalmaz :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yazalım o zaman: hatta kasetini cd sini alın yazalım ama kabul etmez google galiba cok yukset hit lazım onada dedicated lazım...... : )

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve ayrıca Mp3'un telif hakları sanatçıya aittir.. Sanatçı bize mail ya da form yoluyla ulaştığı taktirde derhal silinecektir.. arklar yazın şunları bir deneyin yaw ne kaybedersiniz..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besiktaslim' Alıntı:
bak inandırıcı işte bu :D
eee ozaman google kendi kurallarınımı çiğniyor...
çünkü açık olarak yazmış bunu veya şikayet olursada üyelik iptali olucak olabilir..
bi mail atsakmı bu adamlara
sana 100 defa dedim bir yazı yazarken araştır diye. Boşuna asap ve moral bozup kavga ortamı kurmanın, ortamı germenin, çok bilmişlik yapmanın, araştırıp yazı yazanın emeğine saygısızlık etmenin sonrada güler yüz koyup özür bile dilememenin hiçbir mantığı yoktur. Umarım dediğimi iyi anlamışsındır
saygılar

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Zaten arkadaşlar google bu uyarıyı zoraki yazmak zorunda.
biz nasıl sitenin altında "Tanıtım amaçlıdır, 24 saat içinde siliniz" yazıyorsak adamlarda kanunlarla başları belaya girmemesi için bunu yazmak zorundalar. biliyorsunuz orası amerika bi dava ile milyonlarca dolar tazminat alınıyor.

adamlar olası bir dava durumunda:
başta biz uyarımızı yaptık, mp3 sitesi yasak yazdık, bizim kontrolümüzün dışında gelişmiştir, 100.000lerce siteyi sürekli kontrol alında bulundurmamızın imkansız, bizden habersiz diğer sitesine koymuş vs. vs. demek için o uyarılar koyuluyor.

anlayın artık bunları, biz çakalsak Amerikalılar 10katı çakal :p
Dünyanın en büyük internet şirketinden konuşuyoruz burda.
Uzaylı icadı google'dan :)
Google Amcadan :D

B

besiktaslim

Misafir
özür dilemesini biliriz ama senden değil.
burdaki mp3 sitesi olan arkadaşlardan zarar görmemelerini ve google ın kendi sitesinde ki yazısını dikkate alarak ve başka uygun sitelerindeki hesaplarıyla mp3 sitesine google reklamı koymalarının çok riskli olabileceğini ve 1 hesabı silinenin malum bir sonu olduğundan işin kesinleşmeden google reklamı almamalarını sağlamaya çalıştığım ve örnek site gösterilmesini istediğim için özür dilerim.

:) buda nutuk gibi oldu...
forumlarda herkez kendi fikrini söyler
--> Ben hala riskli olabileceğini düşünüyorum. en azından mail atılmalı
buda benim kendi fikrim sadece mp3 sitesi olanlar başvursun ZATEN KAYBEDİLECEK BİŞEY YOK istediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz :) ama
zaten google reklamı alanlar sormadan eklemesin derim... <--

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki basvuruma red edildi.. vazgectim.. biraz değişiklik yapıp yenıden deniyecegim.. bakalım kabul edılecekmi.

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
dediğim gibi türkçe siteden para kazanamazsınız. yabancıya reklama tıklama oranı 0,20$ ise türk reklama 0,01$. bu rakamlar tabi temsili yazılı.

zaten türk siteleride öyle dikkate almıyorlar.
mp3-tr'nin kabul edilmesinin 1. sebebi ingilizce olması, 2. sebebi Pagerankının "5" olması diyebilirim. çünkü aynı gün kabul gördüm :)

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw biraz saçma soru olcak ama pageranki nasil ogrenebiliyoruz sitemzin???
benim site www.battaniye.net basvurdum ama hala onay bekliyor fln gibi aciklamalar var 6-7 gun gecti

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaş benı kabul etmedıler hırs yaptım siteyı ıngılızce fransızca almanca v e turkce olam kuzere 4 dılde kullanıma açtım her il için başvurdum hala cevap vermıolar onlar google se bende Tuk um be enınde sonunda alacakalr benıde eheheh :D

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
ehehe helal olsun jackal :D
bende 15dilce çevirticem yakında. Muhaha ne adamsın ya ciddi ciddi 4dile çevirtmiş artık google kabul etmezse amerikadaki towerlarına uçaklı saldırı düzenlesen yeridir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5