İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsence Çekinin Formatı Değişmiş

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar mart ayinda gonderilen ceki su anda elimde, ama bariz cek degismis.
onceki ayinkini de henuz tahsil etmedim elimde de duruyor, 2 sini birlikte tahsil edecegim,

ikisinide de yapi olarak degisiklik var, simdi benim bu 2 cekte adresim de degisik, sanirim sorun cikmaz. yeni yere tasindim,
birde yeni cekte Ö yerine OE yazmislar

ayrica sanirim bu yeni cek SWEDEN dan gonderilmis, zarf da degismis cekten dolayi ince zarf kocaman bir zarfa donusmus, sizde de boyle mi?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet aynen öyle, biraz daha büyük bir zarf. Çek'in de üst tarafına bir yeşil şerit çekmişler.Ve Sweden.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet oyle her nedense google artik sweden dan cek gonderiyor, dun bankaya verdim hem bu ceki hemde onceki ay google cekini, ayrica 1 tane de uğdated cek verdim bakalim bu banka yapikredi , onceden oyaktan yapmistim islemleri ve 1 ay kadar surede param yatmisti, yapi kredi dekont filan da kesiyor cekleri alinca ilginc bir durum

S

Semih

Misafir
benim cekte aynı dediginizden, ü yerine UE yazılı bendede ama verdim bankaya sorun olmaz dediler,

1 aya kadar hesaba geçicekler bakalım, masraflarıda peşin verdik (25 milyon) hadi hayırlısı

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkVista' Alıntı:
Valla benim 4ncü çek bozdurmam hepsindede peşin aldılar masrafı, Yapıkredi bankası içerenköy şub..
bende dört çek bozdurdum Yapıkredi bankasında -3 adsense 1 updated- hepsindede para tam 30 gün sonra hesaba yattı 4 gün sonrada masraf 15$ kesildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5