İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsence Herkes Baksın !

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsence Türkçe Sorunu

Bu mail googledan geldi lütfen dikkatli okuyun altına tercümesinide koydum:
Hello,

Thank you for your email. I understand you are concerned about the ads
appearing on your site. I have reviewed your site and confirmed that
public service ads are currently being displayed. As you mentioned,
these
are unpaid ads for which you will not receive any earnings.
Unfortunately,
if the AdSense ad code is placed on pages with content primarily in an
unsupported language, we may show public service ads or ads in another
language.

At this time we are able to offer ad targeting and support for a number
of
languages. A list of all currently supported languages can be found at
https://www.google.com/adsense/faq#eligibility4.

If you are not satisfied with the ads displaying on your site, we
suggest
that you remove the ad code from these pages until we are able to
support
your language. Although we do not yet have a date as to when AdSense
will
be available for additional languages, please feel free to check back
with
us for updates.

Thank you for your patience as we continue to expand our program. Feel
free to reply to this email if you have additional questions or
concerns.

Sincerely,

Scott
The Google Team

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Direk türkçedir:
Merhaba,
Email için teşekkür ederim. Sitende bulunan reklamlar hakkında sıkıntı çektiğini anlıyorum. Siteni görüntüledim ve halaa açık servis reklamlarının görüntülendiğini gördüm. Seninde bildiğin gibi bu reklamlar ödeme yapılmayan parasız reklamlar. Ancak sitende eğer AdSense reklamlarının dilini kullanmayan bir dil mevcut ise açık servis reklamlarını kullanmaktayız.
Şu anlık reklamlarımızı destekleyen birkaç dil bulunmakta. Desteklediğimiz diller https://www.google.com/adsense/faq#eligibility4. adresinde belirtilmiştir.
Eğer bu reklamlardan memnun değilseniz sizin dilinizi destekleyene kadar reklamlarınızı sitenizden kaldırmanızı önerebiliriz. Ancak şuanlık ek dil desteklerinin nezaman ekleneceği hakkında bir tarihimiz yok, yakın zamanlarda yeniliklerimizi izlemeye devam edin.
Bu projemizi genişletirken sabırlı olduğunuz için teşekkürler. Bu email adresine cevap yazmaktan veya sorularınızı yazmaktan kaçınmayınız.
Sevgiler,
Scott
Google Takımı

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol bende benzer bir mail attim ynt bekliorm.sitem turkce fakat kayıt sırasında sitemin dilini ingilizce olarak kaydettim.benim sitemin turkce oldgunu nasi anlicaklar. ayrieten forumda turkce site ile basvurup click sayisi artan kisiler war onlar nasi oluo?

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde arttı işte belirtmiştim ya
bazen bannerlarda altında goooooooooooooooooogle yazan reklamlar çıkıyor onlar para kazandırıyor ve click sayısınıda arttırıyor onu sormadım ama anladığım kadarıyla bir hata gibi bişey .Normalde hep çıkması lazım onların .
Yani açıkçası türkçeye destek vermiyorlar ve türkçe desteği beklices arkadaşlar ben gene mesaj attım adama dedim türkçe dilimiz ve türkçe için hiçmi bi tarih yok yoksa varda çokmu uzak bi tarih falan dedim gelir birazdan heralde...

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar merhaba
usekes arkadaşımın isteği ile bir mail daha yollamıştım ve bundada hep sorulan ve merak edilen bir kaç konuya değinmiştim bunlar şyle
1-) G. Adsense ne zaman türkçe desteğini adlerine koyacak ?
2-) Site türkçeden ingilizceye çevrildiğinde dahi adler çalışmıyor neden ?
3-) Botlar nekadar sıklıkla siteleri ziyaret ediyor ?
4-) Son olarakta bazen çıkan paralı ve click sayısını arttıran adler sorunu.
2 saat sonra bir mail aldım ve cevaplar kısaca şöyle;
1-) Bilemiyoruz birdahaki haftaya yeni ek dil destekleri hakkında görüşmeler olucak ancak bunların içinde türkçe olurmu emin değiliz.(zaten öyle bi bahsetmişki pek olucak gibide değil)
2-) Bunun için siteyi botun ziyaret etmesi lazım buda 2 3 haftayı bulur.
3-) 2 3 hafta.
4-) Bu bir sorun ve bilgimiz var ,düzeltilliyor .Tekrar söylüyoruz türkçe içerikleri DESTEKLEMİYORUZ (aynen büyük harfler ile adamlara gına gelmiş heralde) ve bu sitelerdede bu şekilde sorunlar click sorunu...(üst mailda bahsedilen sorunları yazmış) oluyor. Lütfen biz bu dili destekleyene kadar açmayınız. İlginize teşekkürler falan filan...
Umarım merak edenlerin meraklarını gidermekte faydalı olmuştur.
İyi günler...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
offf ya bırakın adsense i ya. adhear us daha iyi kalıo bunun yanında. adamlara yalvarmaktan gına geldi artik.
saol ces mail icin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5