İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense 12 saatte onay

hepmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar uzun süredir adsense ile ilgilenmiyordum bi arkadaşımın ricası üzerine kendisine hesap aldım gördümki sistem çok değişmiş hemen kendim içinde bir hesap aldım 2.onay kısmınıda halllettim reklamı siteme ekledm fakat rekam görnünmüyor arkadaşa alıp onun sitesine yerleştirdim onda reklam sorunsuz bi şekilde yayında benim sitemde görünmemesinini sebebi nedir sizce reklam kodu örneğin BU sayfada sağda en son haberler kısmının üzerinde yeri belli fakat kendisi ortada yok sebebi nedir ?

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

sorun çözüldü aradaşlar.
hesap satın almak isteyenler mesaj atsın yada [email protected] adresine mail atabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5