İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Bana Neden Reklam Vermiyor!?

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar,
bir oyun sitem var. Çok değil 2 ayını doldurdu. Ancak sağlam çalışmayla günlük tamamen gerçek user olan 10.000+ oyuncumuz var. Anlık 500 civarında sitede online kalınıyor. Siteye sürekli oyunla ilgili içerik ekliyorum ancak adsense hala yetersiz içerik diyor.

Adhood koydum 2 gün 17 lira bıraktı. Eminim adsense ile çok daha iyi olacak ama olmuyor. Yakında çok sık başvurmaktan site engellenecek diye korkuyorum.

Lütfen yardımcı olun. Şansımı blogger'dan blog açarak mı deneyeyim?

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun sitesi oldugu icin eksik icerik uyarisi aliyorsun yani adsense botlari siteyi tararken oyunlari okuyamiyorlar bu yuzden sayfalar bos olarak algilaniyor sayfalara biraz icerik ekleyerek denemeni tavsiye ederim... Benimde basim dertte adsenseyle baya arastirdim bu konuyu.

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun sitesi oldugu icin eksik icerik uyarisi aliyorsun yani adsense botlari siteyi tararken oyunlari okuyamiyorlar bu yuzden sayfalar bos olarak algilaniyor sayfalara biraz icerik ekleyerek denemeni tavsiye ederim... Benimde basim dertte adsenseyle baya arastirdim bu konuyu.

teşekkürler hocam daha dikkatli olacağım. Umarım bir haftalık içerikten sonra kabul eder. Başlıyorum doldurmaya siteyi :D

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatli bir sekilde doldur siteni Google Adsense politikalarina uygun olmasi mecburi nette buldugun ivir zivirla doldurma bu kezde uygunsuz icerik demesin... insallah alirsin, kolay gelsin.

Seomple.Com

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
/blog uzantısını açıp indexte bu yazılardan birkaçını göstererek bunu yapabilirsiniz. Ben olsaydım blogspot alır bir ay falan sonra onunla başvurmayı denerdim.

metinsisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tane blogspot aç ona birşeyler gir sonra onunla başvur o reklamları kullan böyle yapan birsürü insan var

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kullanım politikası oluştur. Ziyaretçilerine sana ulaşabilecekleri bir sayfa oluştur. Google böyle siteleri sever :)

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek kelime ile lanet olsun diyorum.
1 aydır adsense için reklam koymuyorum siteye. Şimdiye adhood ile gitseydim 300 TL rahat birikirdi. Neyse ya sabır.
Blog ile adsense almayı deneyeceğim. Oradan başvuru alana kadar da böyle devam... :/
Sahi adsense tık başı ortalama ne kadar veriyor? Adhood sabit 0,02 veriyor

okeybye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım öncelikle ücretsiz blog alıyorsan buna birde domain eklemen gerekiyor yoksa anında reddediliyor içeriklere bakıldığını bile sanmıyorum bu 2 senedir böle çok nadirdir ücretsiz subdomain li bloglara adsense hesabı verdikleri . bunu sadece yurtdışında felan görebilirsin heralde .

ve bilmen gereken şey 2 şekilde onaylama süreci var . bu demek oluyorki çöplük konular barındırma . sadece faydalı konular olsun özgünde olmasın isterse konu başlıklarını bi yerden kopyalarken değiştir aramarda az olsun ama öz olsun .

umudunu yitirme :D 1 sene ye alırsın bu şekilde .d

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım öncelikle ücretsiz blog alıyorsan buna birde domain eklemen gerekiyor yoksa anında reddediliyor içeriklere bakıldığını bile sanmıyorum bu 2 senedir böle çok nadirdir ücretsiz subdomain li bloglara adsense hesabı verdikleri . bunu sadece yurtdışında felan görebilirsin heralde .

ve bilmen gereken şey 2 şekilde onaylama süreci var . bu demek oluyorki çöplük konular barındırma . sadece faydalı konular olsun özgünde olmasın isterse konu başlıklarını bi yerden kopyalarken değiştir aramarda az olsun ama öz olsun .

umudunu yitirme :D 1 sene ye alırsın bu şekilde .d

Hocam galiba konuyu tam okumadınız. İçerikten para kazanmayı hedeflemiyorum.
Blog gibi bir sitede değil zaten. Online oyun sitesi. (Flash oyunlar değil)
Ücretli alan adını geçtim günlük 25K tekili var oyunumun ;)
Adsense almayı başaramadık ama Allah bereket versin günlük 40-50€ bırakan sağlam reklam bulduk (Adcash)
Adsense şimdilik ikinci plan benim için. Oyunculardan da paralı item satışı ile kazanıyoruz çok şükür üç beş birşeyler

okeybye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam galiba konuyu tam okumadınız. İçerikten para kazanmayı hedeflemiyorum.
Blog gibi bir sitede değil zaten. Online oyun sitesi. (Flash oyunlar değil)
Ücretli alan adını geçtim günlük 25K tekili var oyunumun ;)
Adsense almayı başaramadık ama Allah bereket versin günlük 40-50€ bırakan sağlam reklam bulduk (Adcash)
Adsense şimdilik ikinci plan benim için. Oyunculardan da paralı item satışı ile kazanıyoruz çok şükür üç beş birşeyler

Kardeşim ben anladımda diğer yorumlara görede bilgi vermek istedim . Allah arttırsın kazancını ama adsense almak istiyorsan şu blogu incele 1 aylık site sadece ! benimdir blog . ve adsenseyi 2 gün önce felan aldım ! sadece yardımcı olmak istedim :) blooooog

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim ben anladımda diğer yorumlara görede bilgi vermek istedim . Allah arttırsın kazancını ama adsense almak istiyorsan şu blogu incele 1 aylık site sadece ! benimdir blog . ve adsenseyi 2 gün önce felan aldım ! sadece yardımcı olmak istedim :) blooooog
tebrikler güzel blogunuz var.
Umarım sizde güzel paralar kazanırsınız. Ancak footerdaki şeyi kaldırmanız ziyaretçilerinizin daha çok hoşuna gidecektir diye düşünüyorum :)

okeybye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler güzel blogunuz var.
Umarım sizde güzel paralar kazanırsınız. Ancak footerdaki şeyi kaldırmanız ziyaretçilerinizin daha çok hoşuna gidecektir diye düşünüyorum :)

Ben teşekkür ederim . Evet haklısın alternatif olarak düşündüm ama abartılı olmuş sanırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5