İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Çoğaldı Mertlik Bozuldu

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar. önceden daha iyiydi. şimdi sırf adsense den para kazanmak için saçma sapan şeyler yapıyorlar. önceden google'dan aradığımızı bulurduk. şimdi bişey aratıyorum. tıkladığımda adsense reklamlar. link yok bişi yok. sırf google dan hit çekmek ve adsenseden para kazanmak için yapmadıkları kalmadı.

haa bu google'nin suçu mudur elbette değildir. hep ticari kaygılar.

sevgiler

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size aramalarınızda birden fazla kelime kullanmanızı öneririm.
ben de birçok zaman aynı derdi yaşıyorum.

spesifik arama yaptığınızda ilgili siteler önlerde gelmiyorlar (genelleme)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu başlığı 1.5 sene önce açsan anlardım da, şimdi eskiye göre oranla %50 azalma oldu hem adsense kullanımında hemde spam siteler yeni filtreler ile bayağı bi engellendi.. Adsense ilk Türkiye'ye açıldığında kaos yaşanıyodu kaos :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar. önceden daha iyiydi. şimdi sırf adsense den para kazanmak için saçma sapan şeyler yapıyorlar. önceden google'dan aradığımızı bulurduk. şimdi bişey aratıyorum. tıkladığımda adsense reklamlar. link yok bişi yok. sırf google dan hit çekmek ve adsenseden para kazanmak için yapmadıkları kalmadı.

haa bu google'nin suçu mudur elbette değildir. hep ticari kaygılar.

sevgiler
aynı sıkıntı birçok kişinin başında malesef.
internet çöplüğü oluşmaya başladı... :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5