İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense eklentisi?

A

a.ışık

Misafir
selamlar arkadaşlar.
wordpress sistemler için güzel ve kullanışlı bir adsense yayınlama eklentisi arıyorum.
adman vardı şimdilik kaldırdım,
google adsense widget vardı sidebar'da widget oluşturma için.,
hatalı çalıştığını gördüm,
google slot numarası yada kanal mumarası girilemiyor girilse bile
kodlarda burası boş gözüküyor ve dolayısı ile google kayıtlarında
tıklamalar çıkıyor fakat hangi siteden geldiği görülmüyor! bu nedenle kaldırdım..
şimdi wordpress plugins sayfasından bakıyorum da
birçok güzel sayılabilecek ve pratik eklentiler hep bir yamukları var!
kimisi revenue sharing özellikli, yani sizin kodlarınız arasında %5 gibi
oranla eklentiyi yapanın kendi kodlarını da gösteriyor..
bu da eklenti içindeki şifrelenmiş bir dosyada gizli ve default değer olduğu
için değiştiremiyorsunuz!
yada dediğim gibi, her google raklamlarının olduğu yerin altında eklentiyi
yapanın bir linki de var ve yine şifrelenmiş bir dosyada default değer kaldırılamıyor.
şimdi değerli arkadaşlar, şöyle adam gibi güzel, pratik ve kullanışlı bir adsense yayınlama eklentisi bulamaz mıyım ben wordpress için??
yada siz kendi wordpress sitelerinizde hangi google adsense eklentisini kullanıyorsunuz?
bir sıkıntımdan dolayı bu konuyu açma ihtiyacı duydum, umarım konuyu okuyan diğer arkadaşlar için de faydalı olur.
teşekkür ediyorum

T

trgy

Misafir
easyadsense eklentisi vardı önceden kullanıyordum ama şimdi eklenti kullanmıyorum. Çünkü wordpress te elinle dosyalara istediğin yere reklam koyabilisiniz. Konu ortasına bile reklam yerleştirmek mümkün.

O

Orion

Misafir
easyadsense eklentisi vardı önceden kullanıyordum ama şimdi eklenti kullanmıyorum. Çünkü wordpress te elinle dosyalara istediğin yere reklam koyabilisiniz. Konu ortasına bile reklam yerleştirmek mümkün.

konu ortasına eklentisiz nasıl yereştirebiliyoruzz?

noktam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mighty Adsense öneriyorum. Konu ortasına reklam özelliği yok ama bilgin olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5