İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsense & Garanti Bankası

S

sss

Misafir
Arkadaşlar herkes 23 günde 1 ayda falan bozduruyor çeklerini..Garanti bankası online işlem yapıyor ve en geç 1 haftada bozuyor.50 milyon para alıyorlar ama en azından hızlı oluyor..Benim ilk çekimdi adsense de..Express kargoyla istedim 26 sında kesildi 1 inde elimde oldu dün de hesabıma geçti.
Sizlerle paylaşmak istedim..Hepinize kolay gelsin

G

Gencadam

Misafir
Ben de Garanti ile çalışıyorum. Bu bilgiyi bana vermediler. Paylaştığın için teşekkürler SSS. Bir dahaki çekte sorayım Garanti'ye bahsettiğin işlemi.

S

sss

Misafir
valla bana verdiler bu hizmeti..Online işlemle yapıyorlarmış..bende bildiklerimi yazdım..isterseniz bankaya gidip görüşün

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen Malatya şubesine koştum ilk çekimi bozdurmak üzere yazını görünce. Anlaşmamız bitti bankayla, 1 sene içinde isterlerse çeki geri tahsil edebilirler, müşterimiz değilsiniz gibi birşeyler zırvaladılar birşey anlamadım. Doğuda yaşamanın zorlukları :)

S

sss

Misafir
..

ben adana garanti merkez şubesinden alıyorum bu hizmeti..başka garanti şubeleri yapıyor mu bilmiyorum

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredı için yorumalr varmı acaba memnunmusunuz ona gore başka bankaya gitcem ben garantıyı ıstemıyorum açıkcası...

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:
yapı kredı için yorumalr varmı acaba memnunmusunuz ona gore başka bankaya gitcem ben garantıyı ıstemıyorum açıkcası...

YKB çek tesliminde 5,25 çek hesabına geçerken 21 YTL para kesiyor. İşlem süresi 1 ay - Normal prosedür bu tanıdık vs. yada başka şeyler devreye girerse değişir tabiki

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:

Yapı ve Kredi bankasından 500$ üstündeki çekleri 4 günde alabiliyorum.Masraf 4,50ytl bazende muhabir masrafı alıyorlar 15$ genelde almıyorlar ama çıkıyor arada bir :D Tabi ilk çekte vermiyor yada eski müşterisi olmadan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5