İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Haziran 2008 Ödemesi

google-team

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar baktım ki forumumuzda adsense ödemesi ile ilgili bu ay konu gorunmuyor bende açayım dedim.

ödeme işlemde

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen nerde yaşıyorsun Türkiye mi daha bizim hesaplarda yokda öyle bişey ve daha erken degilmi ?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ne gerek vardı yeni konu açmaya ya geçen seneki haziran konusundan devam ederdik :D

Erhantez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayın 1'ine sarkmaz. 25i ile ayın son günü arasında ödemeler yapılıyor. Genelde 28'inde yapılıyor fakat hafta sonu dolayısıyla bende Pazartesi ödenir diye tahmin ediyorum.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ödeme İşlemde
İlk paramı alacağım sonunda :) Onunlada VB Lisans alacağım

gokozlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu cuma herkesın hesabına yatar para... yarın işleme girer . yanı carsamba.. persembe ya da cuma hesabında ;)

5 senelik google adsense ile calismanin getirdigi bilgi sahipliligi bu olsa gerek

yarin paralar hesabinizda ;)

26 Haz Ödeme işlemde

pzt falan kalmaz ;)

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bende uzundur biriktiriyordum bu ay ödeme istedim, şuan ödeme işlemde gözüküyor tahminen yarın yada en geç pazartesi hesaplarda olur.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya kısmet sabah ola hayrola :) yartar yarın " cuma " günü

Erhantez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haziran 2008
26 Haz Ödeme işlemde -XXX,XX$
Haziran ayı kazançları 10 Temmuz tarihinde kesinleşecektir [?]

Arkadaşlar bu ne anlama geliyor? Daha önce görmediğim veya dikkat etmediğim birşey [?] tıklayınca da açıklayıcı bir bilgi vermiyor nedir bu sizlerde de var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5