İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google AdSense Hesap Kapatıldı

G

goHan

Misafir
Site(leri)nizdeki Google reklamlarında geçersiz tıklamalar ve/veya
gösterimler oluşturulduğunu fark ettik. Bu nedenle Google AdSense
hesabınızı devre dışı bıraktık. AdWords reklamverenlerinin çıkarlarını
korumak için bu önlemi aldığımızı belirtmek isteriz.

Bildiğiniz gibi bir yayıncı sitesindeki reklamlarda, aşağıdaki gibi
oluşturulan tıklamalar ve/veya gösterimler dahil, ancak bunlarla
sınırlı olmamak üzere geçersiz tıklamalar veya gösterimler olamaz:

- bir yayıncı tarafından kendi web sayfalarında
- başkalarını reklamlarını tıklamaya teşvik eden bir yayıncı tarafından
- otomatik tıklama ya da gezinti programları veya aldatmaya yönelik
başka yazılımlar tarafından
- reklam kodunun bir bölümünde değişiklik yapan veya reklamların
herhangi bir nedenle yerleşimini, davranışını, hedeflerini veya
dağıtımını değiştiren bir yayıncı tarafından

Bunlar veya Google AdSense Şartlar ve Koşullarını ve program
politikalarını ihlal eden bunun gibi diğer etkinlikler hesabınızı devre
dışı bırakmamıza neden olabilir. Şartlar ve Koşullar belgesi ile
program politikasını aşağıdaki adreste görüntüleyebilirsiniz:

https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=tr
https://www.google.com/adsense/policies?hl=tr

Geçersiz etkinlikler ya da hesabınızda yapılan işlemler hakkında
sorunuz varsa lütfen bu e-postayı yanıtlamayın.
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153
adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

ya bi hile hurda yok bu adamlar durduk yere banladılar benı ne yapabılırım ya ıcerde de param vardı 60 dolar
http://www.messengerturkiye.com/ adresinde yayınlanıyordu reklamlarım gayet kurallara uygun şekılde. ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
pek yapılıcak bişi yok,geçmiş olsun
smiley reklamlarını dene msn sitesinde daha fazla kazanabilirsin

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bence bu işte farklı bişey var aynı mail banada geldi ama hesabımı kapatmamışlar sadece uyarıyorlar reklam kurallarına uygun şekilde kullanıyorum adsense yi ve kendim hiç tıklamadım. inş sorun çıkmaz..

Site(leri)nizdeki Google reklamlarında geçersiz tıklamalar yapıldığını
tespit ettik. Gelecekte, reklamverenleri herhangi bir geçersiz
etkinlikten ötürü uygun şekilde alacaklandırmak üzere geçersiz
tıklamaların yapıldığı günler için ödemelerinizde düzenleme yapabiliriz.

Geçersiz tıklamalara dönük tüm yöntemlerin kesinlikle yasak olduğunu
hatırlatmak isteriz. Geçersiz tıklamalar, robotların ve otomatik
tıklama araçlarının kullanılması yoluyla yapılan tıklamaları, bir
yayıncı tarafından yayıncının kendi web sayfalarında elle yapılan
tıklamaları veya yayıncının başka şahısları kendi reklamlarına
tıklamaya teşvik etmesi sonucu gerçekleşen tıklamaları içermektedir
ancak bunlarla sınırlı değildir.

Reklamverenlerin maliyetlerinin artması olasılığı nedeniyle
yayıncıların, kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik etmeye veya
mecbur etmeye dönük herhangi bir teşvik unsuru sağlaması yasaktır.
Hesabınızın tekrar bir ihlale neden olduğunu tespit etmemiz halinde
hesabınız aleyhine yasal işlem yapılıp ödemeleriniz beklemeye
alınabilir. Lütfen Şartlar ve Koşullar'ımızı ile birlikte program
kurallarımızı gözden geçirin ve bunlara uymaya devam edin.

https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=tr
https://www.google.com/adsense/policies?hl=tr

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bence cok iyi olmuş birinin obürünün sitesinden resim cekip sitene basarsan emek harcamadan iş yaparsan boyle olur arkadaşlar bu arkadas benim sitemdeki bütün resimleri kendi siteymiş gibi benim sitemden gostermiş kısacası benim bw mi caldı emeğimi caldı ben 2 3 kere uyardım iletişim formunan dinlemedi hotlink i acınca ben sitesindeki resimlerin yeri boş kaldı bu yuzdende iceriksiz adsense reklamı gorunduğu icinde sitesi banlandı

G

goHan

Misafir
bır kaç tane cekmiş olabılırız herkes yapıyor.Senın de var sitenden cekme resımler düdük ? zorunuza gıtmesın ya 1 ayda ılk sayfalarda cıkmam her neyse admın falan gelsınde bu konuyu kılıtlesın yada sılsın ya ben ne anlatıyorum mıllet ne cevaplar veriyor

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ağzına topla lannnnnn birinin obrunun emeğini calarak nereye kadar gideceksin gir bakalım siteme birtane dışardan cekme resim goster bana siteyi sana vereceğim
sen boyle yapmaya devam et daha cok küfür yersin işde size erelerden resim cektiği adam msn sitesi acmış ama birtane resim yok sitesinde :)
anasayfa daki resimleri http://www.messhits.com/ adresinden cekiyor
yine anasayfa http://mozaikorme.com adresinden
msn ifadeleri sayfası http://www.smileyarena.com/ burdan cektiriliyor ve sayamadığım 100 lerce resim başka sitelerden cekilip buraya basılıyor miletin emeğini sitesini hice sayıyor bu ve bunun gibi insnlar :mad:

G

goHan

Misafir
..

allah aşkına bu konuyu kapatın ya :) adam catladı zorundan googlede 1 ay icerisinde nasıl gectı bu adam bizi diye :)) emeğe her zaman sayğım var benım resımlerını aldıgım adamların hepsıne maıl yazmişimdır alıyorum haberınız olsun dıye kımseden ses cıkmadı. O resımlerı tek tek sen yapmişsan o zaman emek olur kıytırık bw yımı sorun edıyon ? gel ağlama ben sana 100 gb alan aylık 100 gb da bw lık host vereyım. Evet benım hostum 40 mb lık bı yer kendı hostumda hıc resmım yok neyse varsa baska derdin bana mail at buraya yazarak kalabalık yapma

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
senin vereceğin 100 mb alana ihtiyacım yok bende server var fakat senin gibi adamlar yuzunden gecen ay 1300 gb trafik yedi serverim sadece 5 site ile 1300 gb trafik senin hostun veya serverin yerse bana hak verirsin. ama nerde sende o kafa

G

goHan

Misafir
sende kafa olsa hot link koyarsın bılmıyosan maıl yaz öğreteyım kocum bak burda kalabak yapma ne laf anlamaz adamsın

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hotlink i koydum zaden sayfaların oylece kaldı ............. gibi ortada sende banı yedin işde ne guzel :)

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu tür tartışmalarınızı özelden yapsanız daha iyi olacak gibi, ama yinede güzel tartışma :D

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özelden değil açıktan yapılmalı bence ki herkesin ne yaptığı belli olsun. buradaki yanlış tartışmanın bu konuda yapılması. ama tartışmanında ne zaman çıkacağı belli olmuyor ki kardeşim :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben millete eğlence olsun diye yazmıyorum buraya milletin emeği ile para kazanmaya calışan bir hırsıza hesap soruyorum milletin sitesindeki resimler ile site yapıp aa benim adsenseden sitem banlandı ben haklıyım hile yapmadım daha ne yapacaksın milletin sayfalarından cektirdiğin resimler ile site acmaya kalkıp sonrada ben cektirmiyorum cektirsem bile birkactane cektiriyorum diyenlere haddini bildiriyorum birkactane dediği resimlerde en az 1000 tane sitesini baştan sona inceledim sitesindeki tu resimler başka sitelerden cekiliyor neyse ben hotlink koruması nı actım benden cektirmiyor ya diğer emeğini caldığı insanlar ne olacak bu gun bana yarın size onun icin bu konuyu eğlence değilde cittiye alırsanız bence cok iyi edersiniz.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload bahsettiğin şey,Google Adsense için banlanma sebebi olamaz,sadece senin kişisel bir sorunun bu. Kendi sorunlarını,başkalarının sorunlarına sebep olarak sunmaktan vazgeç.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bugüne kadar banlandıktan sonra hesabı açılan kimseyi tanımıyorum, bilmedim vede duymadım...

Emek hırsızları,(copy-pasteciler) googlenın en büyük düşmanları arasındadır.

geçmiş olsun.

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TrDownload bahsettiğin şey,Google Adsense için banlanma sebebi olamaz,sadece senin kişisel bir sorunun bu. Kendi sorunlarını,başkalarının sorunlarına sebep olarak sunmaktan vazgeç.

Yanılıyorsun dostum.Arkadaşımın sitesi içerik yetersizliğinden dolayı banlandı.1700$ yandı :)

Ben trdownload a hak veriyorum.Adamın sitesinin hem içeriğini çalmış hemde hakaret ediyor.Hiç değilse resimleri kendi hostuna çek editle felan üzerinde seninde emeğin olsun öyle kullan.İyi valla hem adamın emeğini gasp et hem bandını ye hemde gel burda hakaret et.Diyecek fazla birşey bulamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5