İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense inanılmaz düşüşler...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizce anormal değilmi?
Önceden günde 20-30 dolar kazanırken biranda, aynı gösterimler ve clicklerden 2 dolar kazanıyorum. Bir gariplik yokmu sizce?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede var arkadaşim :( anlam veremedim gitti

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk trafik, bugün ortalama 0.30$ vermiş click başına. ben de inanmıyorum ama öyle :p nazar değecek valla.

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterim hayli çok, para yok :) paralarda düşüş olduğu gerçek. daha çok kelimelere bağlı bir olay galiba.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı trafikle 2. usd kazanıyoruzz:D
gösterim ve click sayısını da söylersen sevinirim...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
click oranı %6 işte.. ulaşmak istediğin bilgiyse.. başka bilgi yok yeter bu kadar deşifre :p

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
click oranı %6 işte.. ulaşmak istediğin bilgiyse.. başka bilgi yok yeter bu kadar deşifre
Google adam kayırıyor ozaman... :D
Sana ayrı bir ilgi var ...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen... Banada öyedir ( kızlar falan jilet atar kendine Cengiz diye) ama google bi türlü sewmedi gitti :D

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yabancı trafikle hotel siteleri için click başına 0,10 almaya başladım. nerde 0,60 lar nerde 0,10 lar. bir de sitemde hotel , vacation reklamları yerine property, reklamları göstermesi beni deli ediyor, click oranları da düşmeye başladı bu yüzden.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden olsa şuandaki tıklarıma köşeyi dönderdim maalesef düşüş olduğu gerçek

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dususun sebebi bence tiklama zamaninda eskiden sabah 10-12 arasi guzel tiklama oluyordu 30tika 15$ veriyordu mesela geriye kalan gun icinde 30-40 tik daha oldumu 20-25$ ediyordu toplam
simdi nedense sabah saatlerinde fazla tiklama olmuyor olan 3-5 tik ondada guzel veriyor 3-5$ veriyor ama ogleden sonra ve aksam tiklamalarda mesela 30-40 tika verdigi 3-4$ kazancda bu sekilde olunca dusmus oluyor yani dusus= Tiklamalarin genelde aksam saatlerinde oldugu

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable benim gündüz saatlerinde 100 ü geçiyor zaten 3 - 5 $ anca, Senin Tez doğru değil bence. ilk başlarda yüksek ilerleyen vakitlerde düştüğü doğru ama benim şuanda tam tersi ilk başlarda düşük sonradan yükseliyor.

Google ye tez uydurmak imkansız...

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi editlediysen yeni keylere göre reklam çıkıyodur onlarda ii para vermiyodur.

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunada şükredin bakın ben banlıyım, keşke olsaydıda yarısı olsaydı hatta 4/1 i :p

K

karakter

Misafir
yabancı reklam ne kadar çok çıkartırsanız o kadar iyi kazanırsınız bunun için yabancı anahtarlar kullanın ve bildigim kadarıylada google parayı tıklama komisyonlugunu baya azaltmış

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karakter' Alıntı:
yabancı reklam ne kadar çok çıkartırsanız o kadar iyi kazanırsınız bunun için yabancı anahtarlar kullanın ve bildigim kadarıylada google parayı tıklama komisyonlugunu baya azaltmış
benim bahsettigim zaten yabanci reklamlar
1 ay once verdigi oranlarla bugun verdigi oranlar arasinda en az 6 kat dusus var bende

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5