İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Kazançları Hk.

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba.
Öncelikle herkes için bol kazançlı, güzel bir hafta olmasını diliyorum.

Sitem ( www.MuhabbetBagi.com ), çoğu yerine google reklamları koydum siteme günlük en az 600 - 700 giren oluyor ama günlük google getirisi 1 $ bile olmuyor. Tıklamaları nasıl arttırabilirim. Sitemi ziyaret edip bir görüş ve öneride bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ilk olarak konudan kayip ediyor :S fazla bişey kazanacağını sanmıyorum

tılklamaları artırmak istiyosan üstte biyere koymanı tavsiye ederim.. google reklamlarını yeni koymuşsun herhalde konuna uygun reklamda yok şuanda ilk zamanlar fazla kazanması laızm :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üst navbar altına 468X60 olan yada 728X90 olan reklamı bi dene istersen.

+ ff de siten karışıyor ayarlamanı tavsiye ederim. + yavaş açılıyor siten.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Eğer siteye yeni koyduysan reklamları biraz sabret 5$ a kadar çıkacagını tahmin ediyorum.Birde reklamları o sitede göze batar şekilde jonjon renklendirmelisin!

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiyeleriniz ve uyarılarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Sitenin ağırlı için sanırım yeni bir index hazırlamam gerekecek çok gif ve jpg formatlı resimler var.
Bi el atma vakti geldide geçiyor sanırım, şu sınavları bi atlatalımda :)

Glory

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak tavsiye reklamlarını kaldır yerine normal reklam koy. Ve reklamlarda Büyük Kareler olsun onlara çok tıklanıyor. Dün normal bir reklam vardı sitemde günde 20 tık alıyordum ortalama bugün değiştirdim büyük karelerden koydum 50 tık aldım bugün =) öyle yapabilirsin

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense reklamı arka planı ile sitenin arka plan rengini aynı yapman cok iyi olacaktır. ben bunu 4 ay sonra yaptım ve 4 ay sonra kazanc 2 katınıda gecti.
kenarlık renkleride aynı sekilde arka planla aynı renk yani kenarlık ve arka plan sıfır olacak. sadece tavsiye

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar yaptım birşeyler umarım işe yarar

G

gncytnk

Misafir
Arkadaşlar merhaba.
Öncelikle herkes için bol kazançlı, güzel bir hafta olmasını diliyorum.

Sitem ( www.MuhabbetBagi.com ), çoğu yerine google reklamları koydum siteme günlük en az 600 - 700 giren oluyor ama günlük google getirisi 1 $ bile olmuyor. Tıklamaları nasıl arttırabilirim. Sitemi ziyaret edip bir görüş ve öneride bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

sana tavsiyem 1 sayfada en fazla 2 google reklamı olsun :) ben oyle yapıyorum iyi kazandırıyor 1 yere derken ama ziyaretçilerin dikkatini çekecek yere koysam nasıl neresi dersen orasınıda sen düşün

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz ufak ufak işe yarıyor gibi :) Günde 0,25 $ kazanırken 0,70 'lere 1 $'lara yükseliyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5